Felieton: Christian – One More Match?

Kapitan charyzma bo o nim dziś mowa to wielka gwiazda I powoli legenda wrestlingu. Swoje lata wspaniałości przeżył razem z Edgem oraz w solowej karierze w TNA, ECW oraz epizodycznie w głównym rosterze. W teorii kariera Christiana jest pod wielkim znakiem zapytania bo wiemy, że również ma problemy z plecami jak Edge, a swoje lata już ma.Chcemy usłyszeć muzykę „Just Close your eyes”? Może właśnie to jest ten moment? One More Match? Może ostatni występ? Christian oficjalnie kariery nie zakończył, a ostatni pojedynek przed wejściem do Hall of Fame byłby czymś niesamowitym dla wielu fanów Kapitana! Z kim jednak mógłby się zmierzyć?

Christian vs Chris Jericho

Tyle lat minęło od pamiętnego feudu tej dwójki.. Wielka walka na Wrestlemanii, a więc czemu nie one more match pomiędzy nimi na Wrestlemanii 33? Pomysł z nutką fantazji, lecz patrząc na sytuację Chrisa Jericho, który podpisuje co miesiąc nowy kontrakt z WWE jest możliwy. Szefostwo powoli nie widzi w nim pomysłu, a Chris doskonale wypromował KO Manie Kevina Owensa, lecz to staję się powoli już nudne. Powiedzmy sobie też szczerze Chris cały czas podkłada się rywalom i prawdopodobnie gdyby chciał wystąpić na Wrestlemanii to chciałby wreszcie wygrać, bo całe storyline z Rollinsem, Owensem i Reingsem mu na pewno nie nie da. Możliwe jest bardzo, że po Wrestlemanii Chris chciałby zrobić sobie przerwę i ruszyć w trasę koncertową ze swoją grupą. Ostatni wielki pojedynek między nimi? Brzmi nieźle! Widzi mi się zwycięstwo Chrisa Jericho, a po walce uścisk przyjaźni i wielkie zakończenie pięknej kariery Christiana!

Christian vs Miz

Pojedynek między tymi panami widzieliśmy nie raz. Ale nie o to tu chodzi. Sytuacja w rosterze SmackDown jest problematyczna bo co chwilę widzimy wymianę rywali między pasem WWE, a pasem Intercontinental. Dopóki nie dojdzie do kolejnego draftu lub przejścia paru gwiazd z NXT taki problem będzie narastał, a przykładowo Miz będzie walczył przez kilka miesięcy o pas między Zigglerem, a Ambrosem bo właśnie tak co chwile widzimy. Miz który broni pasa na Royal Rumble i krótka wypowiedź gdzie pokazuje, że nie ma godnego rywala i wtedy słyszymy muzykę Christiana atakującego Miza? Jest to jakiś pomysł na przyszłościową walkę na Wrestlemanii lub Elimination Chamber gdzie Maryse mogłaby pomóc wygrać Mizowi,a ostateczny pojedynek stoczyliby właśnie na największej gali roku! Jaki byłby wynik? Ciężko powiedzieć choć wątpie, że Christian by wygrał pas. Mimo tego przy okazji Miz dostałby duży push, a Christian odbył by swoją ostatnią walkę na Wrestlemanii i to jeszcze w starciu o pas!

Christian w Royal Rumble matchu

Gdyby Christian nie był w stanie uczestniczyć w pełnej walce zawsze dobrym pomysłem jest występ w Royal Rumble matchu, który odbędzie się już nie długo. Myślę, że dostałby duży pop przy wejściu, a przy okazji mógłby trochę namieszać w całej eliminacji. Ostatecznie wiadomo RR nie mógłby wygrać, ale na następnym RAW lub SmackDown oficjalnie mógłby zakończyć karierę przy obecności Edga. Royal Rumble jest często galą powrotów,a Christian nadaję się perfekcyjnie do spełnienia życzeń fanów, którzy odliczają widząc stoper od 10 do 1 i czekają kto właśnie wchodzi do ringu.  Myślę, że muzyka „Just Close Your Eyes” na spokojnie zadowoliłaby publiczność jak i fanów przed TV!

Christian vs Sami Zayn

Tutaj każdy może się lekko zdziwić co robi w tym zestawieniu Sami. Ale patrząc na obu zawodników strasznie mi się nawzajem przypominają ringowo jak i w wyglądzie. Czy wypromowanie na Zayna przez Christiana to dobry pomysł? Zdaję się niezły bo widzimy, że WWE ma problem z Zaynem co z nim tak naprawdę zrobić. Mówi się, że Zayn ma być takim nowym Ceną w oczach fanów, lecz potrzeba na to dużo czasu.  Może właśnie wygrana z Christanem? Na pewno nie byłby zdenerwowany jeśli na Wrestlemanii miałby przegrać z tak utalentowanym zawodnikiem jakim jest Sami. Jaki pomysł WWE mogłoby mieć na feud obu panów? Prawdopodobnie jakiś hell turn Christiana, a po wygranej Zayna po prostu uścisk dłoni i podziękowanie fanom. Więc czy zobaczymy walkę Capitan Charisma vs „UnderDog” Sami Zayn? Bardzo możliwe!

Christan vs ?

No właśnie z kim może zawalczyć Christian? To co napisałem powyżej to tylko mój zamysł. Każdy może mieć swój pomysł na „One More Match” Christana! Może tak naprawdę nigdy Christiana nie zobaczymy już w ringu, a po prostu zostanie uznany do Hall of Fame albo po prostu przyjdzie czas kiedy będzie gala w Kanadzie gdzie zakończy właśnie karierę oficjalnie przy mikrofonie. A jakie jest wasze zdanie? Zapraszamy serdecznie do wypowiedzenia się na temat bo jest on bardzo ciekawy!