Fatalna sytuacja Barona Corbina w WWE, Poważne plany dotyczące przyszłości The New Day, Urodziny gwiazd wrestlingu

» Jeśli chodzi o sytuację związaną z odebraniem pushu Barona Corbina przez oficjeli WWE to wiemy tyle iż głównym powodem takiego posunięcia ze strony osób odpowiedzialnych za prowadzenie gwiazd był taki iż były posiadacz walizki Money in the Bank wdawał się w niepotrzebne konwersacje na zapleczu WWE, z których niestety nie wynikało nic dobrego, a w dodatku na portalach społecznościowych w ostatnim czasie mogliśmy zaobserwować dużą aktywność w wykonaniu Barona co również mu zaszkodziło. Gdyby nie takie zdarzenia to zawodnik z pewnością wkrótce stanąłby przed szansą na zdobycie WWE Championship jednak jak informuje portal PWInsider.com ”samotny wilk” będzie mógł liczyć w najlepszym wypadku na szansę zdobycia WWE United States, lecz to także nie jest pewne.

Co sądzicie na temat sytuacji związanej z Baronem Corbinem? Który z zawodników mógłby wskoczyć w jego miejsce? Może Babs?

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że podczas gali SummerSlam The New Day stracili pasy tag teamowe na korzyści The Usos, ponieważ oficjele WWE mają z nimi związane bardzo poważne plany, o których z pewnością dowiemy się w najbliższym czasie. Oficjele chcą, aby The New Day stali się najdłużej panującymi mistrzami tag teamowymi w historii federacji oraz chcą, aby przebili The Hardy Boys oraz Edge’a & Christiana jeśli chodzi o ilość posiadania tych tytułów co na obecną chwilę wynosi aż po 7 razy.» W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzą:

Funaki – 49 urodziny
Prezes WWE Vince McMahon – 72 urodziny