Fani odkryli tożsamość Tajemniczej Kobiety na SmackDown, Ronda Rousey trenuje z córką Roddy’ego Pipera, Miro opowiada historię związaną z jego ubiorem na AEW Dynamite

» SmackDown zapowiada wielki tajemniczy debiut, a w tym tygodniu wypuścili kolejny zwiastun wideo. Wygląda na to, że Księżniczka Staten Island wraca, a fani tym razem odkryli prawdziwy dowód. Ringside News wcześniej pisało, że to Carmella jest Tajemniczą Kobietą. Na wypadek, gdyby niektórzy ludzie nie wierzyli we wstępny raport Ringside News, fani odkryli w tym tygodniu rzeczywisty dowód wskazujący na to, że to Carmella. A mianowicie: tatuaż. Carmella ma tatuaże na stopach, ale można je całkowicie zakryć. Ktoś najwyraźniej przegapił tatuaż na jej ramieniu, ponieważ był w pełni widoczny w tym tygodniu na SmackDown. Można go oglądać w pierwszych sekundach klipu.

» Ronda Rousey została zauważona podczas treningu z Ariel Teal Toombs, aka Teal Piper, córką WWE Hall of Famera „Rowdy” Roddy Piper. Ariel opublikowała kilka zdjęć na swoim koncie na Instagramie, zauważając, że wraca do treningu po sześciu miesiącach, odkąd przeszła rekonstrukcję ACL/łąkotki. Ariel, aktorka i piosenkarka, zadebiutowała w zawodowym wrestlingu na zeszłorocznym AEW All Out, rywalizując w meczu Casino Battle Royal, w którym została wyeliminowana przez Awesome Kong. Ariel jest również członkinią Women of Wrestling, gdzie zadebiutowała w nowym segmencie wywiadów zatytułowanym Teal Talks w 6. sezonie. Segment bardzo przypominał Piper Pit, legendarny fragment wywiadu jej zmarłego ojca. W międzyczasie Ronda była poza telewizją WWE od czasu WrestleManii 35. W kwietniu powiedziała, że ​​jeśli kiedykolwiek wróci do kwadratu, to tylko jako part-timer.

Nigdy więcej nie będę pełnoetatowym [zapaśnikiem], co wymaga ode mnie bycia w trasie przez ponad 200 dni w roku. Po prostu musiałam to zrobić, aby się nauczyć, zanurzyć się w tym i naprawdę zrozumieć, co się dzieje, ale to nie jest mój styl życia.

 

View this post on Instagram

Ring time fun time

A post shared by TEAL PIPER (@ariel_teal_toombs) on

View this post on Instagram

Getting that training in

A post shared by TEAL PIPER (@ariel_teal_toombs) on

» Miro pojawił się na AEW Dynamite i wyglądał zupełnie inaczej. Został blondynem, ale również miał na sobie także ubrania Gucci z Myszki Miki. Ten strój był absurdalnie drogi, ale Miro zasługuje na to, ponieważ jest The Best Man. Ten wygląd Miro, który został wyceniony na około 2350 USD, był tematem rozmów od czasu jego debiutu. Jego strój kosztował około 2300 dolarów więcej niż strój, który Colt Cabana nosił w tym samym tygodniu na AEW Dynamite. Podczas niedawnego Q&A w Miro TV były Bułgarski Brutal opowiedział o tym stroju. W rzeczywistości znalezienie jakiegokolwiek ubrania wymagało sporo wysiłku, ponieważ nikt nie miał takiego rozmiaru.

Ten strój został zakupiony na wyciecze, ponieważ byłem w LA. W LA nie ma super fajnych ciuchów. Tak jest, ale chciałem kupić nowe ubrania. Poszedłem więc do jednego z tych designerskich sklepów, bo chciałem się rozpieścić. Chciałem pogratulować sobie debiutu i chciałem dobrze wyglądać w kamerze.
Przeglądam te wszystkie sklepy, ale wydaje mi się, że nie noszą one żadnych rozmiarów powyżej “shmedium”, ponieważ wydaje im się, że więksi i wyżsi ludzie nie noszą, jak sądzę, markowych ubrań. Więc nic nie mogę zrobić.
Więc co robię, znajduję dwa w moim rozmiarze, jedne spodnie i jedną koszulę, ale wszystkie są w Miami na Florydzie, a ja jestem w Los Angeles. Ponownie, do debiutu pozostały dwa dni, a ja wszystko odłożyłem. Może to niewłaściwa rzecz.

Miro powiedział, że nie myślał o swoim sprzęcie, ubraniach ani o czymkolwiek innym, dopóki „nie nadszedł właściwy czas”, ponieważ nie chciał przykładać do siebie dodatkowego stresu. Nie miał żadnych ubrań,a do debiutu pozostały dwa dni. Potem zadzwonił do stylistki Lany. Stylistka Lany nie mogła znaleźć ani jednej koszuli i spodni 2XL w całym Los Angeles w żadnym designerskim sklepie. Przyjaciel Miro, Diego, który pracuje jako komentator sportowy i mieszka około dwudziestu minut od sklepu w Miami, w którym były jedyne pasujące ubrania z Myszki Miki zaproponował, że pojedzie po te ubrania. Potem je wysłał. Wykonanie tego słynnego wizerunku Gucci Mickey Mouse dla Miro wymagało dużo pracy. Jeśli zastanawialiście się, jaki rodzaj koszulki kosztuje 650 dolarów, teraz wiecie.