Extreme Rules: The Horror Show, Wielozadaniowy Chris Jericho podczas Fyter Fest, Oglądalność NXT i Dynamite, Uraz Orange Cassidy’ego

» WWE postanowiło dać zbliżającej się gali PPV – Extreme Rules podtytuł. Od wczoraj, federacja reklamuje galę jako Extreme Rules: The Horror Show. Na ten moment nie wiadomo dlaczego, WWE zdecydowało się na taki krok, i co owe “The Horror Show” będzie tak właściwie w kontekście gali oznaczało.

» Prezes All Elite Wrestling Tony Khan wyjawił w najnowszym podcaście AEW Unrestricted, że Chris Jericho będzie komentatorem pierwszego dnia Fyter Fest. Khan powiedział również, że Jericho będzie wspierał Santanę i Ortiza w konfrontacji z Private Party. Im z kolei, obok ringu towarzyszyć będzie Matt Hardy. Przypomnimy natomiast, że w drugiej części Fyter Fest, “Le Champion” zawalczy z Orange Cassidym.

» Dość szokująca okazała się oglądalność środowych programów wrestlingowych. NXT po raz szósty w historii okazało się lepsze pod względem oglądalności od Dynamite. Odcinek złoto-czarnego brandu na USA Network zgromadził 786,000 widzów, natomiast AEW Dynamite na TNT oglądało zaledwie 633,000 widzów. Dla programu All Elite Wrestling był to najgorszy wynik w dotychczasowych przekazach. Dynamite udało się jednak przewyższyć NXT w demografii 18-49 lat. Szalenie ciekawie zapowiadają się dwa najbliższe tygodnie, kiedy to NXT zaprezentuje The Great American Bash, a AEW – Fyter Fest.

» Urazu na ostatnim Dynamite nabawił się Orange Cassidy. Zawodnik doznał rozcięcia ucha, kiedy Chris Jericho zaatakował go kamerą w ostatnim segmencie show. Uraz ten był nieplanowany, jednak wszystko zostało szybko opanowane i Cassidy jest gotowy na konfrontację podczas Fyter Fest.

Do zdarzenia doszło w 3 minucie i 55 sekundzie poniższego filmu: