Eric Young producentem WWE 205 Live, Materiał promujący powrót Killiana Daina do NXT, Rozpoczęcie turnieju WWE NXT Breakout

» Jedną z osób pomagających w tworzeniu produktu WWE 205 Live jest Eric Young, o czym poinformował Corino w jednym z wywiadów:

“Eric Young był producentem mojego meczu. Nie wiedziałem, że pełni taką funkcję do momentu, aż nie znalazłem się w WWE i nie zobaczyłem go w biurze. Eric jest świetny, jest super miłym facetem, a także jest otwarty na wszelakie pomysły, co jest bardzo ważne w naszej branży. Do ringu chciałbym wejść z Cedrickiem Alexanderem oraz Drew Gulakiem, który złamał mi rękę przed naszym poprzednim starciem, więc jestem gotów na rewanż”.

» Damian Mackle znany także jako Killian Dain za pośrednictwem Twittera udostępnił materiał promujący swój powrót do WWE NXT. Warto przypomnieć, że były członek The SAniTY powrócił do NXT podczas ostatnich tapingów w Full Sail University, które zostaną wyemitowane 17 lipca:

» Rozpoczął się pierwszy w historii NXT turniej o nazwie “WWE NXT Breakout”. W pierwszej rundzie Angel Garza (Garza Jr.) pokonał Joaquina Wilde’a (DJZ), dzięki czemu zmierzy się ze zwycięzcą konfrontacji Boa vs Jordan Myles (ACH). W przyszłym tygodniu odbędzie się konfrontacja Camerona Grimesa (Trevor Lee) z Isaiahem Scottem (Shane Strickland), a także obejrzymy walkę Rodericka Stronga z Tylerem Breezem, jednak ona nie jest zaliczana do turnieju.