Eric Bischoff zmienia zdanie?, Zapowiedź Survivor Series oraz live eventów po SummerSlam, John Gaburick na temat przeniesienia emisji Impact Wrestling z wtorków na czwartki, Film z udziałem Edge’a i Lany

» W poprzednim newspacku informowaliśmy jakoby to były generalny manager RAW – Eric Bischoff zaprzeczył na Twitterze plotki, że to on mógłby zostać nowym generalnym managerem SmackDown, jednak co ciekawe, Bischoff postanowił zmienić swoje zdanie i tym razem na pytanie jednego z fanów odpowiedział:

“Bądźcie czujni… to WWE. Wszystko może się wydarzyć.”

» WWE potwierdziło, że tegoroczna gala Survivor Series odbędzie się 20 listopada w kanadyjskim Toronto. Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy piątek. Jako ciekawostkę można podać, że będzie to jubileuszowa 30. edycja Survivor Series.

» Zaczęto już także reklamować live eventy po SummerSlam, jednak nie określono do którego z brandów będą należeć te gale. Podano natomiast wstępną kartę walk i wygląda ona następująco:

  • WWE Champion Dean Ambrose vs Bray Wyatt
  • Intercontinental Champion The Miz vs Cesaro
  • Randy Orton vs AJ Styles

Oczywiście wszystko może ulec zmianie, jednak bardzo prawdopodobne jest to, że Ambrose, Wyatt, The Miz, Cesaro, Orton oraz Styles znajdą się w tym samym brandzie.

» John Gaburick, który jest jedną z najważniejszych osób w zarządzie TNA stwierdził ostatnio w podcaście The Taz Show, że przeniesienia transmisji Impact Wrestling na czwartki było świetną okazją na “powrót do domu”, gdyż w czwartki TNA zawsze osiągało największą oglądalność, ale także wpływ na to miało po części SmackDown, które od 19 lipca będzie emitowane na żywo we wtorki. Gaburick powiedział, że był to logiczny ruch.

» Na koniec trailer najnowszego filmu z udziałem Edge’a i Lany pt. “Interrogation”. Premiera filmu na DVD i Blue-ray przewidziana jest na 20 września. Produkcja współtworzona jest przez WWE Studios oraz Lionsgate.