Enzo Amore opowiada o przygodzie w NXT, Kto jest odpowiedzialny za maskę Braya Wyatta?, Spotkanie gwiazd WWE z dziećmi All Bir

» Były WWE Superstar Enzo Amore wypowiedział się na temat pracy w NXT, która była dla niego wspaniałym doświadczeniem i pozwoliła mu znaleźć się w biznesie, zanim NXT stało się wielkim brandem:

„Zostałem pobłogosławiony tym, że mogłem pracować w NXT od samego początku z wieloma talentami, takimi jak: Big E, Seth Rollins oraz Roman Reigns. Pamiętam, kiedy Triple H podszedł do mnie i powiedział, że zamierza zabrać markę w podróż i umieścić nas w telewizji. Myślałem, że udawał, ponieważ umieszczaliśmy ulotki w lokalnych miastach, aby ludzie przychodzili na lokalne pokazy. Zbudowałem swoją markę, jeszcze zanim stałem się Enzo Amore. W WWE są osoby, które potrafią odpowiednio zainwestować w wrestlerów, więc rozglądałem się po WWE Performance Center i wiedziałem, że znajdę tam kolejnego Johna Cenę, The Rocka, Hulka Hogana oraz Steve’a Austina. To siła napędowa tego biznesu”.

» WWE Superstar Bray Wyatt odwiedził wczoraj studio legendarnego specjalisty od efektów specjalnych, czyli Toma Saviniego. To właśnie on stoi za nową maską Braya, który nie pierwszy raz współpracuje z federacją World Wrestling Entertainment. Tom w 2017 roku stworzył maskę dla Harpera podczas jego walki na WrestleManii 34 oraz dla Kalisto podczas WrestleManii 33.

» Podczas pobytu w Jeddah w Arabii Saudyjskiej, Big E oraz Xavier Woods zaskoczyli ponad 40 chłopców i dziewcząt z Domu Dziecka All Birr. To wydarzenie miało miejsce podczas świątecznego weekendu Al-Fir. Członkowie The New Day spotkali się także ze złotym medalistą Igrzysk Olimpiady Specjalnego Hassanem Alhadharitim.

WWE Photo

WWE Photo

WWE Photo

WWE Photo

WWE Photo