Ember Moon opowiada o swojej dotychczasowej karierze, Cody Rhodes opowiada o przygodzie swojej żony w TNA, Chris Hero na evencie WrestleCircus, James Ellsworth podpisze kontrakt ze SmackDown Live?, Bray Wyatt opowiada o różnicy między SmackDown & RAW

» WWE NXT Superstar Ember Moon udzieliła wywiadu dla Miami Herald, w którym wypowiedziała się na temat przygody w Booker T Reality of Wrestling, współpracy z braćmi Usos zanim byli w WWE:

”W ostatniej chwili otrzymałam telefon, w której usłyszałam takie słowa: Hej, chcemy abyś wystąpiła w naszym show. Przyjechałam tam i wystąpiłam. To był mój pierwszy występ. Świetnie bawiłam się z braćmi Usos i jestem przekonana, że panowała między nami jakaś chemia. Booker T prowadził własną szkołę coś w stylu WWE Performance Center. Booker pomógł mi udoskonalić swoje umiejętności oraz to kim jestem. Zachęcił mnie i pomógł stać się jedną z najlepszych wrestlerek na scenie niezależnej”.

» Były WWE Superstar Cody Rhodes udzielił wywiadu dla portalu IGN.com, w którym wypowiedział się na temat przygody swojej żony w ringu TNA:

”Myślę, że to bardzo ekscytujące wyzwanie dla mnie, ponieważ mogę zobaczyć moją żonę Brandi w ringu. Posiada biznesowy zmysł oraz umysł, jest także doskonałą łyżwiarką figurową, omal nie została profesjonalną łyżwiarką. Najprzyjemniejszym momentem w moim życiu była możliwość współpracy z moją żoną w TNA. Jestem przekonany, że zdoła coś osiągnąć na Impact Wrestling”.

» 19 listopada w Austin odbędzie się event organizowany przez federację WrestleCircus podczas, którego pojawi się były wrestler WWE Chris Hero.

» Na stronie wwe.com pojawiła się ankieta dotycząca Jamesa Ellswortha, który podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live po raz kolejny pokonał WWE World Championa AJ Stylesa. Poniżej przedstawiamy dostępne opcje w ankiecie:

*Kontrakt ze SmackDown Live
*Kolejny WWE World Championship Match
*Mocny uścisk dłoni od komisarza SmackDown Shane’a McMahona
*Miejsce w WWE Hall of Fame

59% głosów oddano na kontrakt ze SmackDown Live.

» WWE Superstar Bray Wyatt udzielił wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedział się na temat różnicy między RAW, a SmackDown:

”SmackDown jest lepszym show, kropka. To lepszy rodzaj produktu. Wszystkie duże psy są tu na SmackDown. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią niebieskiej tygodniówki. Naszą waśń z RAW postrzegamy jako wojnę, którą aktualnie wygrywamy”.