Elimination Chamber 2015, Sytuacja Bryana, „Sky is the Limit” dla TNA i wiele więcej!

*Elimination Chamber dopiero co zostało wykluczone z kalendarza WWE (Stephanie McMahon tłumaczyła decyzję ciężarem stalowej konstrukcji), a już do niego wraca. 31 maja odbędzie się gala o tej właśnie nazwie, ale nie jako PPV, a event dla WWE Network w American Bank Center.

* Daniel Bryan powrócił w trakcie RAW i ze względu na kolejną kontuzję zwakował swój Intercontinental Championship. Jak dowiadujemy się z jego emocjonalnego speechu, póki co jego sytuacja jest niejasna i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie w stanie stanąć w ringu. Walka o zwakowany pas odbędzie się właśnie na Elimination Chamber i będzie to gimmick match o tej samej nazwie.

* Były mistrz interkontynentalny otrzymał wsparcie na twitterze od dobrze znanego wszystkim Johna Laurinaitisa:

Bez tytułu

* Innym starciem zaplanowanym na majowe EC jest pojedynek o pasy tag-team, również w Elimination Chamber matchu.

* W trakcie RAW ogłoszone zostało, że na najbliższym SmackDown zmierzą się ze sobą Roman Reigns i Kane.

* A propos Reignsa, jego przeciwnik z Extreme Rules – Big Show – powinien powrócić do ringu w przyszłym tygodniu, ale nie ma póki co planów co do jego następnych konfliktów.

* Finn Balor zaprezentował za pomocą twittera swoje nowe „dzieło”, z którym ma wejść do ringu w trakcie NXT Takeover:

abc

* TNA powróci w tym roku do PPV przy okazji Slammiversary XIII. Gala odbędzie się 28 czerwca w Impact Zone w Orlando, a Main Eventem ogłoszone zostało starcie Kurta Angle’a z Ethanem Carterem III o TNA World Heavyweight Championship.

* Ostatni odcinek Impact Wrestling osiągnął wynik 358 tys. oglądających, co jest 60-tysięcznym spadkiem wobec poprzedniego tygodnia. To najgorszy wynik od dwóch miesięcy, kiedy IW z 13 marca mógł się pochwalić rezultatem 338 tys. fanów przed telewizorami.

* Billy Corgan, jeden z kreatywnych TNA zamieścił na swoim twitterze kilka ciekawych informacji dotyczących aktualnej sytuacji w federacji. Corgan napisał, że atmosfera w i wokół federacji jest znakomita, współpraca z rosterem również układa się świetnie. Znajduje się na ten moment spokojnie ok. 10-12 wrestlerów, którzy mogą zabłysnąć w najbliższym czasie. Jeśli chodzi o przyszłość TNA – „Sky is the limit”.