Elias mistrzem IC po Money in the Bank?, Była mistrzyni Divas wkrótce powróci do ringu WWE, Rinku Singh debiutuje w NXT

» 17 czerwca na gali WWE PPV Money in the Bank odbędzie się Intercontinental Championship Match z udziałem Eliasa oraz Setha Rollinsa. W ostatnim czasie były wrestler NXT jest o wiele lepiej traktowany w głównym rosterze niż to miało miejsce w ”trzecim brandzie/rozwojówce”. Ostatnio pojawiają się plotki, że na czerwcowym wydarzeniu Elias pokona obecnego mistrza IC i odbierze mu tytuł mistrzowski tylko po to, aby Seth Rollins skupił się na konfrontacji z WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem.

» Mike Johnson z portalu PWInsider twierdzi, że Alicia Fox wkrótce powróci do telewizji, ponieważ jest już w pełni zdrowa i gotowa do działaniu po kontuzji z jaką się zmagała. W stycznia wrestlerka została zmuszona do opuszczenia historycznego Women’s Royal Rumble i od tego czasu kilkukrotnie pojawiała się na backstage’u RAW TV.

» Podczas czwartkowego live eventu WWE NXT w Tampa w ringu zadebiutował Rinku Singh, który w styczniu bieżącego roku podpisał kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment. W swojej debiutanckiej walce musiał uznać wyższość Kassiusa Ohno. Warto powiedzieć, że Singh jest byłym miotaczem Pittsburgh Pirates MLB oraz głównym bohaterem filmu Disney’a Million Dollar Arm: