Edge trenerem w WWE Performance Center?, Triple H o braku kobiet na Greatest Royal Rumble, Nowa drużyna powstanie na RAW?

» Portal PWInsider.com twierdzi, że WWE Hall of Famer Edge pojawił się w Performance Center w Orlando. Na obecną chwilę nie wiadomo w jakiej roli wystąpić, ale istnieją spekulacje sugerujące, iż będzie on pełnił rolę trenera.

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla The Independent, w którym wypowiedział się na temat braku kobiecego wrestling na Greatest Royal Rumble:

”Rozumiem, że ludzie kwestionują naszą decyzję, ale musicie zrozumieć, że każda kultura jest inna i dlatego, że nie zgadzacie się z nią w pewnym aspekcie, nie oznacza to, że jest ona inna. WWE stoi na czele ewolucji dywizji kobiecej na świecie, a to czego nie możemy zrobić nie ma wpływu na nasze show”.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW, Curtis Axel oraz Bo Dallas przegrali z Finnem Balorem oraz Sethem Rollinsem. Panowie próbowali dołączyć do mistrza IC oraz jego tag team partnera, jednak im się nie udało. Bray Wyatt za pośrednictwem Twittera wysłał im wiadomość, w której informuje o tym, aby dołączyli do niego oraz Matta Hardy’ego: