Edge na temat Bruno Sammartino, Pentagon Jr po zdobyciu Impact World Championship, Tessa Blanchard o debiucie na Impact Wrestling

» WWE Hall of Famer Edge wypowiedział się na temat Bruno Sammartino, który jego zdaniem był największym włoskim supermanem:

”Czułem, że to koniec pewnej ery pod względem największej gwiazdy WWF/WWE w historii. Wiele dobrego można powiedzieć o Stone Cold Steve Austin, Hulku Hoganie, ale jeśli spojrzycie na MSG………. To zobaczycie człowieka, który był prawdziwym mistrzem, a mam tutaj na myśli Bruno. Chyba nikt nie powtórzy jego niesamowitego osiągnięcia. On jest, był i będzie największym wrestlerem w historii”.

» Pentagon Jr. za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zdobycia Impact World Championship podczas gali Impact Wrestling Redemption. Jego przeciwnikami byli Austin Aries oraz Fenix. Wrestler z Meksyku podziękował Impact Wrestling oraz nazwał wczorajszą noc magiczną:

» Podczas niedzielnej gali Impact Wrestling Redemption za stołem komentatorskim pojawiła się Tessa Blanchard, która przyglądała się poczynaniu Kiery Hogan z Tayą Valkyrie. W trakcie walki stwierdziła, że nadszedł czas, aby przynieść jej rodowód na Impact Wrestling: