Edge chwali kilka gwiazd WWE NXT, Powód frustracji Barona Corbina, AJ Styles ostrzega The Undertakera

» WWE Hall of Famer Edge udzielił wywiadu dla Sportskeeda, w którym wypowiedział się na temat NXT North American Championa Keitha Lee, z którym chętnie wszedłby do jednego ringu:

W NXT mamy takiego faceta, jak Adam Cole, który pojawia się co tydzień w doskonałej dyspozycji. Chcesz go oglądać i nie możesz oderwać od niego wzroku. Keith Lee jest imponujący- chciałbym móc wejść z nim na ring i pokazać mu, kim jest i kim może się stać w przyszłości. Velveteen Dream jest dla mnie całkowicie naturalną postacią. Dobrze mi się go ogląda i nie ważne, czy wykonuje w jednej walce 84 superkicki. On w pełni potrafi wykorzystać swoją postać. Ogląda mi się przyjemnie tych facetów. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość, ale wróżę im wiele.

» WWE Superstar Baron Corbin wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Coreya Gravesa, w którym wypowiedział się na temat swojej frustracji związanej z aktualną pozycją w rosterze WWE:

Bardzo szanuję Romanna, Setha, Brocka Lesnara oraz Johna Cenę, ale chciałbym być na ich miejscu. Jeżeli nie chcesz być najlepszy, to nie powinieneś być w WWE. Ludzie, którzy siedzą w domu i przyglądają się wszystkiemu z boku są zadowoleni z takiego przebiegu zdarzeń. Chcę wyjść i zaprezentować się przed 1200 lub 103 tysiącami osób. Myślę, że to problem wielu facetów, którzy nie potrafią zaakceptować swojej pozycji. Dla mnie bycie pominiętym jeżeli chodzi o wybór main eventu jest frustrujące. Chcę stworzyć coś swojego. Nie chcę być, jak The Rock. Chcę pracować z takimi facetami, jak on. Chcę być na jego miejscu, dlatego też daję upust mojej złości. Co muszę zrobić, aby to zmienić? Dajcie mi szansę.

» Wczoraj na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca stypulacji walki AJ Stylesa z The Undertakerem podczas WrestleManii 36. Boneyard Match będzie on wzorowany zasadami z Buried Alive Matchu. Były Impact Wrestling Star za pośrednictwem Twittera wysłał wiadomość swojemu rywalowi:

Wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć… Tak jak, to co złe. #BoneyardMatch #WrestleMania @KarlAndersonWWE @LukeGallowsWWE.

AJ Styles poinformował, że Luke Gallows oraz Karl Anderson będą obecni przy ringu podczas nagrywania tapingu WrestleManii 36. Nagrania rozpoczną się w środę i zakończą w czwartek. Emisja największego wydarzenia w świecie wrestlingu będzie miała miejsce 4 oraz 5 kwietnia.