EC3 przeniesie się z NXT do głównego rosteru?, Czy Luke Harper zostanie World Heavyweight Championem?, Kurt Angle trenuje córkę akcji wrestlingowych

» Wygląda na to, że obecna pozycja EC3 w NXT nie jest tak wysoka jak miało, to miejsce za czasów jego pobytu w Impact Wrestling. Mike Johnson z PWInsider Elite twierdzi, że gdyby wrestler nie doznał wstrząsu mózgu na TakeOver: Brooklyn IV, to dzisiaj oglądalibyśmy go w głównym rosterze:

”Oczywiście zapowiedzieli Larsa Sullivana. Co chwilę pojawiają się plotki dotyczące EC3 i wprowadzenia go do głównego rosteru. Mam wrażenie, że gdyby nie doznał wstrząsu mózgu, to oglądalibyśmy go na RAW lub SmackDown. Teraz trzeba trochę poczekać, aż oficjele znajdą dla niego miejsce. Wszystko to ma związek z tym, czy Vine jest gotowy na kogoś oraz, czy ta osoba otrzyma zgodę od Triple H”.

» Były członek The Wyatt Family, czyli Luke Harper spędził wiele lat na scenie niezależnej zanim dołączył do federacji World Wrestling Entertainment. W dniu wczorajszym minęło sześć lat od momentu jego oficjalnego debiutu w ringu WWE. Sam wrestler za pośrednictwem Twittera wspomniał o tej ważnej chwili w następujący sposób:

„Mój debiut telewizyjny miał miejsce sześć lat temu w NXT w starciu z Mikem Daltonem. Ostatnie sześć lat były wspaniałe, satysfakcjonujące, frustrujące i pomogły mi ukształtować, to kim dzisiaj jestem. Podróż dopiero się rozpoczęła, a moim celem jest zdobycie World Heavyweight Championship”.

» WWE Hall of Famer Kurt Angle aktualnie przebywa na wakacjach, przez co obowiązki GM RAW zostały przejęte przez Barona Corbina. Wrestler za pośrednictwem Instagrama opublikował materiał wideo udowodniający, że wciąż może wykonać bump w ringu i miał okazję, aby popracować trochę ze swoją córką. Pierwszy clothesline w wykonaniu Kyry był całkiem niezły, ale dzięki pracy ze swoim ojcem jej umiejętności polepszyły się bardzo szybko. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy córka Kurta rozpocznie przygodę z wrestlingiem, ponieważ jest uzdolniona wokalnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My daughter Kyra’s 1st clothesline. Awesome. She’s a real pro. Wander where she got that from?? Lol. #shesasingernotawrestler #itstrue

Post udostępniony przez Kurt Angle (@therealkurtangle)