Dzisiaj w historii wrestlingu – 31 października

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

31 października 1989 odbył się taping WWF Saturday Night’s Main Event, na którym Ultimate Warrior zmierzył się z Andre The Giantem, a Hulk Hogan podjął walkę z Lannym Poffo.

31 października 2005 roku Christian ogłosił, że odchodzi z WWE na rzecz dołączenia do TNA. Dzień później pojawił się na Taboo Tuesday, co było jego ostatnim występem w federacji McMahonów do 2009 roku.

31 października 2008 roku wyemitowany został epizod WWE Smackdown, na którym The Undertaker zawalczył z Chavo Guerrero w Casket Matchu. Zwycięzcą został Deadman, mimo ingerencji jego rywala na tamten moment, Big Showa.

31 października 2012 roku po raz pierwszy w WWE TV jako Roman Reigns pojawił się Joe Anoa’i. Na gali NXT pokonał CJ Parkera w swoim debiucie. Niecały miesiąc później zadebiutował w głównym rosterze jako członek The Shield.

31 października swoje urodziny obchodzą m.in Shinya Ishikawa (36 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!