Dzisiaj w historii wrestlingu – 28 października

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

28 października 1989 roku odbyła się pierwsza w historii gala WCW Halloween Havoc w Philadelphii, na której Ric Flair i Sting pokonali Great Mutę i Terrego Funka.

28 października 2003 roku Low Ki po raz pierwszy odszedł z Ring of Honor z powodu niezgodności finansowych oraz bookingowych.

28 października 2006 roku WWE podjęło decyzję o wycofaniu live eventów ECW i połączyło je z live eventami SmackDown. Main eventem ostatniej takiej gali była walka RVD z Paulem Heymanem.

28 października 2007 roku na gali Cyber Sunday Batista pokonał Undertakera w walce o World Heavyweight Championship. Sędzią specjalnym walki był Stone Cold. Oprócz tego na tym wydarzeniu odbyły się pojedynki Triple H’a z Umagą czy Shawna Michaelsa z Randym Ortonem.

28 października 2013 roku odbyła się gala WWE Hell in a Cell, na której Randy Orton obronił pas WWE przeciwko Danielowi Bryanowi, a John Cena zdobył mistrzostwo World Heavyweight od Alberto Del Rio.

28 października swoje urodziny obchodzi m.in Christy Hemme (38 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!