Dzisiaj w historii wrestlingu – 18 października

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

18 października 1998 roku odbyła się gala Judgment Day: In Your House, na której Undertaker walczył z Kanem o mistrzostwo WWF, walka jednak skończyła się No Contestem. Na gali mogliśmy jeszcze zobaczyć takie pojedynki jak Ken Shamrock vs. Mankind czy Mark Henry vs. The Rock.

18 października 2005 roku na tapingu SmackDown w Reno, Booker T pokonał Chrisa Benoita, aby wygrać United States Championship.

18 października 2009 roku odbyła się gala TNA Bound For Glory w Kalifornii, proklamowana hasłem „The Final Curtain”. Oglądający mogli zobaczyć zwycięstwo AJ Stylesa przeciwko Stingowi w walce o TNA World Championship czy walkę Bobby’ego Lashleya z Samoa Joe w Submission Matchu.

18 października 2010 roku rozpoczęła się kampania „Stand up for WWE”, która miała na celu zachęcenie fanów do przestania mówienia złych rzeczy o federacji oraz bronienia jej. Był to jednak ukryty przekaz mający na celu zachęcenie oglądających do głosowania na Lindę McMahon w wyborach na senatora Connecticut.

18 października swoje urodziny obchodzi m.in John Smith, znany z WWE jako Simon Gotch (36 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!