Dzisiaj w historii wrestlingu – 17 kwietnia

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

17 kwietnia 1994 roku miała miejsce gala WCW Spring Stampede, podczas której doszło do remisu w walce Rica Flaira i Ricky’ego Steamboata o WCW World Heavyweight Championship.

17 kwietnia 2000 roku na RAW is WAR Chris Jericho został nowym mistrzem WWF, przypinając Triple H’a po szybkim liczeniu Earla Hebnera. Wygrana została jednak z tego powodu szybko unieważniona, a Helmsley zwolnił sędziego. Zwycięstwo Y2J’a nie liczy się jako zmiana tytułu w annałach WWE.

17 kwietnia 2007 roku na tapingu WWE SmackDown Deuce i Domino pokonali Paula Londona i Briana Kendricka, kończąc ich 331-dniowy reign z pasami WWE Tag-Team.

17 kwietnia 2011 roku odbyła się gala TNA Lockdown, podczas której Fortune wygrało z Immortal w Lethal Lockdown Matchu, a Sting obronił główne mistrzostwo federacji w three-wayu z Mr. Andersonem i Robem Van Damem.

17 kwietnia swoje urodziny obchodzą m.in Bandido (24 lata) czy Nailz (61 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!