Dzisiaj w historii wrestlingu – 13 lipca

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

13 lipca 1997 roku odbyła się gala WCW Bash at the Beach, na której Lex Luger i The Giant pokonali Hulka Hogana i Dennisa Rodmana.

13 lipca 2005 roku UPN nakazało WWE zdjęcie postaci Muhammada Hassana z telewizji. Powodem było wyemitowanie ataku zamaskowanych ludzi z Hassanem w roli głównej na Undertakera w dniu zamachów w Londynie.

Tego samego dnia w programie telefonicznym WWE o nazwie Byte This! Matt Hardy zadzwonił do Lity, wypytując ją o szczegóły jej romansu z Edgem, pogłębiając rozpoczęty kilka dni wcześniej storyline.

13 lipca 2008 roku TNA zorganizowało galę Victory Road, gdzie main event o TNA World Championship Samoa Joe i Bookera T zakończył się No Contestem. Joe zachował tytuł.

13 lipca 2015 roku w WWE rozpoczęła się Divas Revolution. Zawodniczki z NXT; Becky Lynch, Charlotte oraz Sasha Banks zadebiutowały w głównym rosterze podczas RAW, szukając nowych szans na niekorzyść Team Bella.

13 lipca swoje urodziny obchodzą m.in X-Pac/Syxx-Pac/Sean Waltman/1-2-3 Kid (47 lat) czy Jake Crist (35 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!