Dzisiaj w historii wrestlingu – 10 września

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

10 września 1996 roku zmarła Juanita Wright, w WWF znana jako Sapphire. Oddana fanka Dusty’ego Rhodesa miała 61 lat, a powodem zgonu był atak serca.

10 września 1997 roku Fritz Von Erich zmarł z powodu raka mózgu i płuc w swoim domu w Denton County. Znany z NWA i WCCW zawodnik miał 68 lat.

10 września 2007 roku podczas WWE RAW okazało się, kto jest storyline’owym nieślubnym synem Vince’a McMahona. Ku niezadowoleniu Chairmana był to Hornswoggle.

Tego samego dnia swoją krótką (trwającą miesiąc) przygodę z TNA rozpoczął znany z WWE Rikishi. Tym razem walczył pod pseudonimem Junior Fatu.

10 września 2012 roku podczas transmitowanego na żywo WWE RAW Jerry Lawler po tag-teamowym pojedynku doznał prawdziwego ataku serca. Widzów poinformował o tym przejęty Michael Cole. Na tej samej gali Bret Hart zjawił się na pierwszym evencie WWE w Montrealu od 1997 roku.

10 września swoje urodziny obchodzą m.in Matt Morgan (43 lata), Drake Wuertz/Drake Younger (35 lat), Trevor Murdoch (39 lat) czy Don Muraco (70 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!