Dzisiaj w historii wrestlingu – 10 października

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

10 października 1999 roku miała miejsce gala nazywana jedną z najbardziej katastrofalnych w historii wrestlingu – Heroes of Wrestling. Walczyły podczas niej legendy niezakontraktowane z wielkimi federacjami, ale ich forma pozostawiała wiele do życzenia. Więcej w moim artykule „Heroes of Wrestling – czyli nostalgiczna katastrofa”.

10 października 2006 roku ogłoszono, że Psicosis został aresztowany z powodu kradzieży samochodu należącego do 23-letniego mężczyzny w Baja California. Niedługo po tym został zwolniony z WWE.

10 października 2008 roku Nick Nemeth został zawieszony na 30 dni z powodu złamania WWE Wellness Policy. Odbyło się to jeszcze przed jego debiutem ringowym na RAW jako Dolph Ziggler.

10 października 2009 roku Tyler Black został zwycięzcą turnieju ROH Survival of the Fittest. Brali w nim również udział tacy zawodnicy jak Claudio Castagnoli czy Kevin Steen.

10 października 2010 roku TNA zorganizowało galę Bound for Glory, znaną z wygranego przez Jeffa Hardy’ego Three-Way Matchu o zwakatowany TNA World Title z Kurtem Angle i Mr. Andersonem.

10 października swoje urodziny obchodzą m.in Jessie Elaban (31 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!