Dzisiaj w historii wrestlingu – 10 listopada

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

10 listopada 1993 roku miał miejsce jeden z punktów zwrotnych w karierze Steve’a Austina. Na gali WCW Clash of the Champions XXV pokonał swojego byłego tag-team partnera Briana Pillmana, z którym tworzył tag-team The Hollywood Blonds.

10 listopada 2009 roku Jamie Noble ogłosił, że kończy swoją karierę jako wrestler, aby zostać producentem w WWE. Mimo tego pięć lat później okazjonalnie walczył jako członek J&J Security.

10 listopada 2010 roku PWInsider ogłosił, że Kevin Nash podpisał nową umowę z TNA. Nie pojawił się on jednak w federacji ani razu, za to powrócił do konkurencji – pojawił się na Royal Rumble 2011.

10 listopada 2011 roku WWE przedstawiło logo dla swojej platformy, która ruszyła w 2014 roku, czyli WWE Network. Logo na zdjęciu stało się wizytówką całej federacji w tym samym roku.

10 listopada swoje urodziny obchodzą m.in Ryback (37 lat), Bill DeMott (52 lata), czy Bob Orton Jr. (68 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!