Dwóch wrestlerów zwolnionych z WWE, Michael Elgin poza Impact Wrestling, Co dalej z walką wieczoru Slammiversary?

» Dwóch zawodników WWE NXT UK zakończyło swoje kariery w federacji Vince’a McMahona. Mowa tu o Ligero oraz Travisie Banksie. Obaj zostali oskarżeni o seksualne nadużycie za sprawą akcji #SpeakingOut. WWE początkowo poczekało jeszcze trochę z ostateczną decyzją, jednak jak widać, ta już zapadła i obaj pożegnali się z NXT UK. Ich profile z oficjalnej strony internetowej WWE zostały w pełni usunięte.

» Tymczasem znana jest już przyszłość Michaela Elgina w Impact Wrestling… a raczej jej brak. Jak pamiętamy, zawodnik został zawieszony przez federację w związku z licznymi oskarżeniami o molestowanie i tym podobne. Wewnętrzne badanie w Impact Wrestling nakazało natychmiastowe zwolnienie Elgina i ponoć dzisiaj zawodnik miał się o tym dowiedzieć. Federacja wysłała PWInsider następujące, krótkie oświadczenie:

“Michael Elgin nie pojawi się w żadnych nadchodzących programach Impact Wrestling.”

Jego profil na stronie internetowej został usunięty, podobnie jak merchandise z oficjalnego sklepu Impact.

Tym samym walka o mistrzostwo świata Impact na Slammiversary staje pod znakiem zapytania. Z 5 Way Matchu odpadli już Michael Elgin oraz ówczesna mistrzyni Tessa Blanchard. Mówi się, że najprostszym rozwiązaniem będzie dodanie do Trey’a, Ace’a Austina i Eddiego Edwardsa dwóch nowych zawodników. Problemem w Impact Wrestling jest to, że przed Slammiversary nie mieli zaplanowanych już żadnych tapingów, więc to co nagrali wcześniej m.in. z Elginem będą musieli usuwać. Najprawdopodobniej wszelkie nowe informacje na temat walki o główny tytuł federacji, Impact Wrestling będzie przedstawiać zdalnie.