Dwie walki zapowiedziane na AEW Fight for the Fallen, Dlaczego KM został przeniesiony do Alumni IW?, Gursinder Singh poprosił o zwolnienie z Impact Wrestling

» Federacja All Elite Wrestling ogłosiła dwa pierwsze pojedynki, które odbędą się podczas eventu „Fight for the Fallen”. W pierwszym starciu Kenny Omega zmierzy się z Cimą, natomiast Brandi Rhodes zmierzy się z Allie. Fight for the Fallen odbędzie się w sobotę, 13 lipca w Daily’s Place w Jacksonville. Część wpływów z imprezy zostanie przekazana ofiarom przemocy z użyciem broni. Na show pojawią się również takie gwiazdy jak: Cody Rhodes, The Young Bucks, Chris Jericho, PAC oraz Adam Page.

» KM opublikował informację dotycząca przeniesienia do sekcji Alumni na stronie Impact Wrestling:

„Moje ciało jest rozbite, a moje kolana są w strzępach. Na ten moment, nie będzie dla mnie więcej zabawy. Lubię to, co mamy w WrestlePro, jestem na pewnym etapie i chcę zobaczyć, co przyniesie przyszłość. Impact Wrestling zarezerwowało moje występy na ostatnich tapingach w Kanadzie, ale doznałem urazu. Moje ciało zostało złamane i coś się skończyło. Każdy taping wyglądał coraz gorzej”.

» Gursinder Singh za pośrednictwem Twittera poinformował, że poprosił federację Impact Wrestling o rozwiązanie kontraktu:

„Mogę wreszcie ogłosić, że poprosiłem Impact Wrestling o rozwiązanie kontraktu. Wiele osób mogło by nie zdecydować się na to, gdyby byli na mojej pozycji, ale nie zamierzam spoczywać na laurach i chce skupić się na mojej przyszłości i rozwoju. Chciałbym podziękować Scottowi D’Amore za wiarę we mnie oraz, to co dla mnie zrobił. Chciałbym podziękować również Edowi Nordholmowi, Don Callisowi, Gama Singh, Sonjay Duttowi, Abyssowi oraz Tommy Dreamerowi, ponieważ oni pomogli mi w trakcie mojej przygody z IW. Nadszedł czas, aby pracować ciężej niż kiedykolwiek i kontynuować swoją ewolucję, gdyż zbliża się dla mnie wielka szansa. Nic nie stanie na mojej drodze, dopóki nie dotrę do pewnego miejsca”.