Dwie walki na WrestleManię 34 ustalone, 25-lecie RAW, Pierwszy tegoroczny Hall of Famer, 5 Star Match na Wrestle Kingdom 12, Nowy kontrakt Omegi z NJPW, Tapingi Impacta bez ani jednego proma

» The Wrestling Observer Newsletter informuje, że WWE ustaliło już dwie walki na WrestleManię 34. Są to starcia Brocka Lesnara z Romanem Reignsem oraz Johna Ceny z The Undertakerem. Prawdopodobnie lider Cenation rozpocznie feud z powracającym Grabarzem już na 25-leciu RAW.

» A, jeśli o 25-lecie RAW chodzi to “Mean” Gene Okerlund jest kolejną oficjalnie dodaną osobą, która pojawi się z tej okazji podczas czerwonej gali. Tym samym dołączył on do takich gwiazd i legend jak: Eric Bischoff, Teddy Long, The Godfather, Brother Love, The Boogeyman, Sgt. Slaughter, John Laurinaitis, Sean “X-Pac” Waltman, Ted DiBiase, John Cena, Brock Lesnar, The Undertaker, Jim Ross, Jerry Lawler, Kevin Nash, Scott Hall, Ric Flair, The Bella Twins, JBL, Ron Simmons, The Dudley Boyz, Steve Austin oraz DX (Shawn Michaels, Triple H i The New Age Outlaws).

» Tymczasem wszystko wskazuje na to, że główną gwiazdą tegorocznego WWE Hall of Fame będzie nie kto inny jak legenda WCW i były mistrz WWE Universal – Goldberg. Co o tym sądzicie?

» The Wrestling Observer’s oceniło walkę Kenny’ego Omegi z Chrisem Jericho, która odbyła się na ostatniej gali NJPW Wrestle Kingdom na 5 gwiazdek. Tym samym jest to jedyny five star match z tego eventu. Zgadzacie się z tym?

» Warto też wspomnieć, że Kenny Omega podpisał nowy kontrakt z New Japan Pro Wrestling. Obowiązuje on do 31 stycznia 2019 roku co wyklucza go z występu w tegorocznym jak i przyszłorocznym Royal Rumble Matchu.

» Jeden z użytkowników Twittera zauważył, że podczas ostatnich tapingów Impact Wrestling nie było żadnego promo w ringu. W praktyce oznacza to, że publiczność oglądała 14 walk pod rząd bez żadnych specjalnych przerywników.