Dwie walki mistrzowskie na RAW po Stomping Grounds – spoiler, Informacje dotyczące absencji Bruce’a Pricharda, Ciekawy fakt dotyczący The Briscoes

» The Angel of The Winds Arena reklamuje dwa pojedynki mistrzowskie, które mają odbyć się na poniedziałkowym Monday Night RAW po gali WWE PPV Stomping Grounds. W pierwszej walce Baron Corbin zmierzy się z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem, a w drugiej walce Lacey Evans zmierzy się z RAW Women’s Champion Becky Lynch w Everett Street Fight Matchu.

» Conrad Thompson na Twitterze zauważyć, że Bruce Prichard udał się do szpitala podczas tapingów WWE TV, aby poddać się operacji chirurgicznej:

„Bruce poleciał do domu prostu z TV w celu przeprowadzenia pilnej operacji ustnej. To nie poszło dobrze. Nadal zmaga się z wielkim bólem, a lekarz odradził mu latanie. Więc będzie miał kilka wolnych dni w pracy”.

Prichard jest pracownikiem WWE oraz starszym wiceprezesem, który za pośrednictwem portali społecznościowych także skomentował swój status:

„Dziękuję za życzenia. Skończyło się na tym, że usunięto mi sześć zębów i dentysta musiał wiercić mi w zatokach. Powinno być lepiej w ciągu kilku dni”.

» Federacja Ring of Honor opublikowała bardzo interesującą informację dotyczącą The Briscoes. Otóż Jay oraz Mark są jedynymi uczestnikami PPV Best in the World, którzy zmagają się na tym wydarzeniu od 2006 roku, czyli od pierwszej odsłony. Poniżej możecie przeczytać tweet ROH: