Dwie walki kwalifikacyjne na najbliższym WWE NXT UK, DDP powrócił do ringu, Sheamus opowiada o swoich kontuzjach i możliwej emeryturze

» Ogłoszono dwa mecze kwalifikacyjne na najbliższy odcinek WWE NXT UK. Zwycięzcy tych walk dołączą do Fatal 4 Way matchu o mistrzostwo NXT Cruiserweight podczas gali Worlds Collide. Są to walki Jordan Devlin vs. Ligero i Brian Kendrick vs. Travis Banks. Do tych starć dojdzie na tapingach w weekend, które odbędą się w angielskim York.

Aktualna karta gali Worlds Collide:

Walka o mistrzostwo kobiet NXT 
* Toni Storm vs. Rhea Ripley (c)

Fatal 4 Way match o mistrzostwo NXT Cruiserweight
Ligero lub Jordan Devlin vs. Brian Kendrick lub Travis Banks vs. Isaiah „Swerve” Scott vs. Angel Garza (c)

* Imperium vs. The Undisputed Era

* Ilja Dragunov vs. Finn Balor

* Moustache Mountain vs. DIY 

» Diamond Dallas Page powrócił do ringu podczas gali AEW Dynamite: Bash at the Beach, która miała miejsce poprzedniej nocy w Miami. Page dołączył do QT Marshalla and Dustina Rhodesa w przegranej walce, gdzie na przeciwko stanęli MJF, The Butcher i The Blade.

Ostatnia walka DDP miała miejsce WrestleManii 32 w 2016 roku, gdzie wziął udział w Andre the Giant Memorial Battle Royalu. Ostatnia walka tag-teamowa w jego wykonaniu miała miejsce w 2011 roku.

» Sheamus w wywiadzie dla Sports Keeda opowiedział o swoich kontuzjach i o tym, jak ciężkie były to momenty w jego życiu. Wypowiedział się również na temat plotek o jego możliwym przejściu na emeryturę ze względu na kontuzje:

„Jest to coś, co masz zawsze z tyłu głowy. Nie jest to tajemnicą, że miałem parę problemów, kilka kontuzji, bo to jest wliczone w nasz zawód. Patrząc na mój styl walki, jest to jeszcze większe niż u innych. Parę razy myślałem nad tym, czy uda mi się wrócić. Szczególnie po moich problemach po walce na WrestleManii.”

„Jednak wykorzystałem ten czas bardzo dobrze. Chodziłem na fizjoterapię, trochę boksu i kickboxingu. Doprowadziłem siebie do najlepszej możliwej formy. Zrzuciłem prawie 20 kilogramów. Czuję się lepiej, wyglądam lepiej i nigdy nie byłem tak głodny powrotu do ringu. Dla mnie pierwsze dziesięć lat było tylko rozgrzewką. Teraz jest mój czas. Dopiero zaczynam. Czuję się lepiej w wieku 42 lat, niż jak miałem 32.”