Dwie gwiazdy ze SmackDown przeniesione na RAW, Nowe walki w karcie Extreme Rules, Undertaker o swoim 15-letnim kontrakcie z WWE

» Na ostatnim Monday Night RAW, w ringu pojawił się Dolph Ziggler, który przerwał wypowiedź mistrza WWE Drew McIntyre’a. Oznajmił on, że wraz z Bobby Roodem będzie występował teraz w czerwonym brandzie. Zmiana ta związana jest z niedawnym przejściem AJ Stylesa na SmackDown, gdzie szybko został on mistrzem Interkontynentalnym.

» Tak jak pisaliśmy na początku, Ziggler przerwał wypowiedź McIntyre’a i jak się okazało, cały segment prowadził do wyznaczenia walki o mistrzostwo WWE na Extreme Rules.

Tym samym, na następnej gali WWE PPV, Drew McIntyre będzie bronił swojego mistrzostwa w walce z Dolphem Zigglerem. Podczas RAW ogłoszono także kolejną walkę na Extreme Rules. Mowa o starciu RAW Women’s Championship Match – Asuka (c) vs Sasha Banks.

» Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o tym, że The Undertaker podpisał nowy, 15-letni kontrakt z WWE. Kilka dni temu natomiast, Taker wyznał w ostatnim odcinku “The Last Ride” na WWE Network, że jest to już czas pożegnania z ringiem. Ostatnią walkę Undertaker stoczył na WrestleManii 36, gdzie w słynnym Boneyard Matchu pokonał AJ Stylesa. Niewykluczone, że “Grabarz” powróci jeszcze na jeden lub dwa pojedynki, ale na pewno nie będzie już aktywny w ringu przez następnych kilka lat. Co do jego nowego kontraktu z WWE, zatem, Undertaker wypowiedział się w następujący sposób:

„Ten przedłużony kontrakt nie jest oczywiście umową, która utrzymuje mnie w ringu przez 15 lat. Utrzymuje jednak markę w domu i jest wiele sposobów, które według Vince’a mogę wnieść do federacji po zakończeniu moich dni na ringu”.