Drugi przeciwnik Jacka Swaggera w MMA, Ricochet wycofany z eventów EVOLVE, Informacje dotyczące wrestlera z Arabii Saudyjskiej w WWE

» Były WWE Superstar Jack Swagger (Jake Hager) zmierzy się z TJ Jonesem w swojej drugiej walce dla Bellator MMA. Odbędzie się ona 11 maja w Allstate Arenie w Chicago podczas eventu Bellator 221. Panowie za pośrednictwem Twittera skomentowali nadchodzącą konfrontację:

» W tym tygodniu na RAW oraz SmackDown zadebiutował WWE NXT Superstar Ricochet, który został wycofany z występu na EVOLVE 123 w Melrose oraz EVOLVE 124 w Queens. Na pierwszym wydarzeniu rywalem Ricocheta miał być Orange Cassidy, natomiast dzień później miał współpracować z EVOLVE Tag Team Champions The Street Profits w konfrontacji z Shanem Stricklandem, Joe Gacym oraz Eddie Kingstonem. Osobą, która zastąpi Ricocheta będzie The Velveteen Dream.

» The WWE Performance Center na YouTubie zamieściło materiał wideo, w którym Mansoor Al-Shehail mówi o tym, że jest pierwszym saudyjskim wrestlerem w WWE oraz wypowiedział się na temat oficjalnego debiutu w WWE NXT TV. Warto przypomnieć, że Mansoor zadebiutował w ringu NXT we wrześniu 2018 roku, a w telewizji zmierzył się z Jaxsonem Rykerem z The Forgotten Sons pod koniec stycznia na tapingach telewizyjnych w Full Sail University.