Drew McIntyre wyjawia szczegóły nowego wejścia, Cesaro komentuje zwolnienie z Deep South Wrestling, Title Match na najbliższym NXT TV

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW, Drew McIntyre pojawił się przy nowym spektakularnym wejściu, a następnie pokonał Randy’ego Ortona zdobywając WWE Championship.

Drew z pochodzenia jest Szkotem, więc nie dziwi kilt jaki założył na RAW, ale wniesiony miecz był sporym zaskoczeniem dla wielu osób. Wrestler uniósł miecz w górę, po czym wziął głęboki oddech i wbił go w rampę ruszając do walki z Ortonem.

Z poniżej zamieszczonego materiału wideo wynika, że miecz, o którym mowa Drew otrzymał od swojego starego przyjaciela prezesa WWE.

 

Dzień po zdobyciu WWE TITLE, Szkot rozmawiał z Ryanem Satinem, któremu wyjawił szczegóły swojego nowego wejścia:

Niedawno rozmawialiśmy z Vincem McMahonem na ten temat. Właśnie pomyślałem o wyjściu z kiltem, ale oczywiste jest, to że chciałem pójść dalej. Nagle pojawił się miecz w bardzo dobrym stanie. Po prostu wypuściłem kota z worka. Miecz, który pokazałem w rzeczywistości należy do Vince’a. Podarowali mu go Stephanie McMahon oraz Hunter (Triple H). Opowiedział mi ciekawą historię, wybuchliśmy śmiechem, zrobiliśmy to.

Wydaje mi się, że byli w Szkocji i kupili go od legalnego producenta mieczy. To zabawne, że pochodząc ze Szkocji nigdy wcześniej nie widziałem takiego sklepu. Zdobyli wszystko, co w ich mocy, aby zdobyć legendarny Scottish Claymore.

» Podczas najnowszego odcinka podcastu prowadzonego przez Lilian Garcię “Chasing Glory”, Cesaro wypowiedział się na temat sytuacji, przez którą w 2006 roku został wyrzucony z Deep South Wrestling (dawnego performance center WWE).

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 17 października – Raport

Więc praktycznie podpisałem kontrakt. Zakończyłem wszystkie moje niezależne bookingi. W tym momencie, ja oraz Chris Hero byliśmy Kings of Wrestling. Mieliśmy – co było wówczas niespotykane. Trzy różne mistrzostwa w trzech różnych federacjach. Więc skończyliśmy nasze działalności, a kiedy to się stało otrzymałem telefon od WWE, że jednak nie mogę zostać zatrudniony. Już mi nie będą płacić, a tydzień później miałem otrzymać dokument ze zwolnieniem.

Do dzisiaj nie znam odpowiedzi na pytanie, dlaczego. Widziałem osobę, która później mnie zatrudniła. Do dziś mało, kto wie, dlaczego zostałem zwolniony.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że obecny WWE NXT North American Champion Leon Ruff zmierzy się z Johnnym Gargano podczas najnowszego odcinka telewizyjnego WWE NXT. W ubiegłym tygodniu wspomniana dwójka rywalizowała ze sobą i doszło do zaskakującego rozstrzygnięcia, gdyż nowym mistrzem został Ruff.

Czy @LeonRuff wykona KOLEJNEGO stunnera w walce z @JohnnyGargano na #WWENXT? – Nie, on tego nie zrobi.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki, które odbędą się w trakcie NXT:

* Io Shirai (c) vs. Rhea Ripley (NXT Women’s Championship)

* NXT Champion Finn Balor powrót

* Leon Ruff (c) vs. Johnny Gargano (NXT North American Championship Match)