Podczas WrestleManii 36, Drew McIntyre pokonał Brocka Lesnara zdobywając WWE Title. Mistrz wystąpił w podcaście prowadzonym przez Lilian Garcię.

Drew McIntyre wspomina kulisy WrestleManii 36, Shinsuke Nakamura vs AJ Styles z MITB, Kim będzie gość specjalny WWE BackStage?

» Podczas WrestleManii 36, Drew McIntyre pokonał Brocka Lesnara zdobywając WWE Title. Mistrz wystąpił w podcaście prowadzonym przez Lilian Garcię. Wypowiedział się na temat powagi sytuacji, z którą przyszło mu się zmierzyć.

Na mojej twarzy pojawiło się zdenerwowanie, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy z powagi tej sytuacji, dopóki nie wróciłem do domu. Wciąż czułem się nieco przygnębiony. Tak ciężko pracowałem, aby stanąć przed fanami i uzyskać swój moment chwały. Wszystko stało się na odwrót, czyli nie tak jak oczekiwałem. Nie mogłem w to uwierzyć. WWE szło naprzód z WrestleManią dając szanse swoim pracownikom na pozostanie w domach. Walczyłem z Brockiem Lesnarem w walce wieczoru, było to wielkie wydarzenie, pozytywne. Na WrestleManii fani byli świadkami szczęśliwego zakończenia. Zdobycie mistrzostwa, to dla mnie najważniejsza rzecz na świecie. Możliwość obejrzenia swojej walki siedząc na kanapie była dodatkowym smaczkiem. Reagowałem na wszystkie akcje, prawie kilka razy uderzyłem moją żonę łokciem, więc nie mogła siedzieć obok mnie.

» WWE opublikowało Last Man Standing Match z udziałem AJ Stylesa oraz Shinsuke Nakamury. Ten pojedynek odbył się w 2018 roku podczas gali PPV Money in the Bank. Na szali został postawiony WWE Championship. Wrestler z Japonii za pośrednictwem Twittera przekazał dalej film dodając następującą treść:

To będzie kontynuowane, a więc nie zakończone.

ZOBACZ TAKŻE >>>>>> Mandy Rose o porażce na SmackDown Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

» Podczas wtorkowego odcinka WWE BackStage gościem specjalnym będzie Aleister Black. Fani wrestlingu będą mogli przygotować się do najnowszego odcinka Backstage oglądając Best of Ric Flair o godzinie 19:00. Best of Edge o godzinie 20:00, best of Brock Lesnar o godzinie 21 oraz best of Roman Reigns o godzinie 22.