Drew McIntyre vs John Cena wkrótce?, Były ECW Champion w All Elite Wrestling, Roman Reigns o radach otrzymanych od Vince’a McMahona

» WWE Superstar Drew McIntyre udzielił wywiadu dla Express UK, w którym wyjawił, że chciałby zmierzyć się z Johnem Ceną przed zakończeniem kariery z wrestlingiem:

„Pojedynek z Johnem Ceną widnieje na mojej liście. Nigdy nie miałem okazji do stoczenia single matchu z Johnem Ceną. Zanim oficjalnie zdecydujemy się na zakończenie przygody z wrestlingiem, to chciałbym aby doszło do tej konfrontacji. Moje zwycięstwo byłoby kolejnym osiągnięciem w mojej karierze”.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała o podpisaniu kontraktu z byłym ECW World & ROH World Championem Jerrym Lynnem, który będzie pełnił funkcję trenera. Lynn za pośrednictwem Twittera także skomentował swój status następującymi słowami:

„Mam zaszczyt być częścią AEW”.

Jerry, to weteran wrestlingu, który w branży działa od ponad 30 lat i w swoim dorobku ma występy w takich federacjach, jak: WWE, WCW, ECW, TNA oraz ROH.

» Roman Reigns w rozmowie z Justinem Barrasso z Sports Illustrated wypowiedział się na temat Vince’a McMahona, który kazał mu zrobić sobie przerwę od wrestlingu oraz cieszyć się każdą chwilą życia, kiedy dowiedzieli się o nawrocie białaczki:

„Teraz, kiedy wróciłem, to cieszę się każdą chwilą i każdym momentem. Wracam do tego, co powiedział mi Vince McMahon. Prezes WWE powiedział żebym spędzał więcej czasu ze swoją rodziną oraz przyjaciółmi i wchłaniał wszystko, co mogę. Mój kuzyn Dwayne Johnson wciąż uaktywnia się, kiedy mówimy o mojej karierze oraz różnych bookingach. Za każdym razem, gdy on mówił coś o swojej przeszłości, to w jego oczach zapalały się zielone neony”.