Drew McIntyre o okładce magazynu PWI, Edge odpowiada na krytykę fana, Chuck Liddell wyjawia, kiedy polubił wrestling

Drew McIntyre o okładce magazynu PWI, Edge odpowiada na krytykę fana, Chuck Liddell wyjawia, kiedy polubił wrestling

» WWE Champion Drew McIntyre za pośrednictwem portali społecznościowych udostępnił zdjęcie okładki Pro Wrestling Illustrated, na której widnieje jego wizerunek:

Mam duży szacunek dla tradycji w branży wrestlingowej, zauważ, w jaki sposób trzymam ten tytuł. Zrobiłem, to zdjęcie do mojej osobistej kolekcji, ale cholera, fajnie zobaczyć, jak trafia na okładkę magazynu, który czytałem dorastając.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie okładki magazynu:

» 11 maja podczas Monday Night RAW, Randy Orton wyzwał Edge’a do wrestling matchu. WWE Hall of Famer nie udzielił odpowiedzi na wyzwanie swojego dawnego przyjaciela, co nie spodobało się jednemu z fanów pytając, o to dlaczego swój feud rozpoczęli od Last Man Standing Matchu.

ZOBACZ TAKŻE:

Fan napisał: W jakim alternatywnym wszechświecie rozpoczynasz feud od Last Man Standing Matchu, a kończysz na wrestling matchu? Lol, powinieneś był zostać na emeryturze.

Na odpowiedź Edge’a nie trzeba było długo czekać i brzmi ona następująco:

View this post on Instagram

Answer tomorrow

A post shared by Adam “Edge” Copeland (@edgeratedr) on

Nie masz pojęcia, co zaplanowałem. Dlatego nie masz pojęcia, o czym mówisz. Czy każda historia, którą kiedykolwiek czytałeś/widziałeś rozgrywa się tak samo? Dla mnie jest, to nudne jak diabli. Możesz więc narzekać, lub przestać być tym zmęczonym i po prostu spróbować czegoś, co Cię ucieszy, obserwować zmianę paradygmatu i wejść do gry.

» UFC Hall of Famer Chuck Liddell wypowiedział się na temat porównań jego osoby do Hulka Hogana:

„To wspaniały komplement, ponieważ kiedy dorastałem, to uwielbiałem oglądać Hulka Hogana. Wrestling oglądałem już, jako dziecko. Nigdy nie byłem fanatykiem tej rozrywki, ponieważ nie oglądałem jej zbyt często. Naprawdę stałem się większym fanem, kiedy spotkałem Shane’a McMahona. Wielokrotnie spotykałem się z nim i zaprosił mnie na jeden z wielkich eventów, ponieważ nigdy wcześniej na takowym nie byłem. Poszedłem, obejrzałem, jak Ci faceci robią te wszystkie szalone rzeczy na linach i drabinach. To była świetna zabawa. Shane jest dzikim facetem. Dobrze się bawiliśmy wychodząc i wchodząc.”