Drew McIntyre bliski powrotu na ring, Kto wprowadzi Jeffa Jarretta do WWE HOF?, Robbie Brookside pojawi się na tryoucie WWN Live

» Wygląda na to, że WWE NXT Superstar Drew McIntyre zbliża się do powrotu na ring. W listopadzie podczas NXT TakeOver: War Games nabawił się urazu bicepsa, który wyeliminował go na kilka miesięcy. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że były mistrz NXT powróci już na TakeOver w Nowym Orleanie i być może zaangażuje się w NXT Championship Match:

» „Road Dogg” Brian James będzie osobą, która wprowadzi Jeffa Jarretta do WWE Hall of Fame podczas weekendu z WrestleManią 34 w Nowym Orleanie. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że osobą która wprowadzi Goldberga do HOF będzie Paul Heyman. Molly Holly wprowadzi Ivory, Christian oraz Edge wprowadzą The Dudley Boyz, a Dana Warrior zaprezentuje nagrodę Warrior Award dla Jarriusa Robertsona. Wciąż nie wiadomo kto zajmie się Markiem Henrym, Kid Rockiem oraz Hillbillym Jimem.

» WWE Performance Center Coach Robbie Brookside pojawi się na pierwszym Tryoucie/Seminarium WWN Live, który odbędzie się w Nowym Orleanie podczas weekendu z WrestleManią 34. WWN potwierdziło także, że zaangażowany w to wydarzenie będzie również Gabe Sapolsky.