Drabinka turnieju w Wielkiej Brytanii, Kontuzja zawodnika RAW, Walki na Main Event, Zwiastun najnowszego filmu animowanego z udziałem gwiazd WWE

» WWE opublikowało wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych grafikę przedstawiającą drabinkę turnieju w Wielkiej Brytanii. Można ją zobaczyć również u nas:

Poniżej zaś promo zapowiadające wspomniane wydarzenie:

Jak myślicie? Kto dotrze do półfinałów?

» Na oficjalnej stronie internetowej WWE pojawiła się informacja o braku Samiego Zayna na Monday Night RAW. Jest to związane z urazami których doznał podczas ostatniej konfrontacji z Braunem Strowmanem. Oczywiście urazy te to tylko element storyline’u i Sami powinien powrócić już w następnym tygodniu.

» Prawdziwej kontuzji doznał jednak Enzo Amore. Po ostatnim live evencie w Los Angeles, kiedy to razem z Big Cassem walczyli przeciwko The New Day, The Club oraz Sheamusowi i Cesaro w Fatal 4 Way Matchu o pasy mistrzowskie, wspomniany Enzo nabawił się kontuzji kolana. W związku z tym, nie ma on jeszcze zgody na toczenie pełnoprawnych walk. Wiemy natomiast, że przerwa ta nie potrwa zbyt długo i być może tak jak w przypadku Samiego Zayna, zawodnik będzie w stanie walczyć już na następnym RAW.

» W tym tygodniu na WWE Main Event zobaczymy następujące walki:

* Brian Kendrick vs. Mustafa Ali
* The Shining Stars vs. Darren Young & Sin Cara

» IGN opublikował trailer filmu animowanego pt.: „The Jetsons & WWE: Robo-Wrestlemania!” nawiązującego do przygód popularnych Jetsonów. O projekcie informowaliśmy już w kwietniu 2015 roku, dziś wiemy już, że premiera na DVD w USA przewidziana jest na 14 marca. Reprezentować WWE będą m.in. Big Show, Seth Rollins, Roman Reigns, Sheamus i Vince McMahon.

Nieznana jest póki co data premiery w Polsce.