Donovan Dijak wkrótce w WWE?, Raven opowiada o obecnym wrestlingu, Nowy film The Bella Twins, Reakcja Titusa O’Neila na gwiazdę WWE

» Popularny zawodnik sceny niezależnej Donovan Dijak za pośrednictwem Twittera opublikował ”ostateczne daty’ ze swoimi występami na scenie niezależnej co może oznaczać, że wkrótce zobaczymy go w federacji World Wrestling Entertainment o czym była mowa jakiś czas temu:

» Były ECW, WCW i WWE Superstar Raven udzielił wywiadu dla portalu internetowego ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat obecnego wrestlingu:

”Wydaje mi się, że dla niektórych organizacji skrypty są niepotrzebne. Aktualnie pisze się skrypty tylko i wyłącznie pod publikę, a nie jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Bez skryptów wiele z gwiazd miałoby problem w wyrażaniu opinii w danej sytuacji jednak są faceci tacy jak Stone Cold Steve Austin, którzy nie potrzebowali skryptów, gdyż na każde pytanie mieli odpowiedź. To zupełnie inny poziom”.

» Na oficjalnym kanale The Bella Twins na YouTubie pojawił się krótki materiał wideo, w którym Brie Bella ma na palcu założony pierścionek należący do jej siostry Nikki:

» WWE RAW Superstar Titus O’Neil za pośrednictwem Twittera opublikował krótkie wideo, w którym zamieścił swoją reakcję na theme song przy jakim pojawia się zawodnik występujący w dywizji Cruiserweight, czyli Akira Tozawa: