Dolph Ziggler vs. Tyler Breeze, Rey Mysterio powróci do WWE?, Zapowiedź RAW, Ryback chciałby zastąpić John’a Cene, Kto wiedział o powrocie Del Rio? i wiele więcej

» Federacja planuje pojedynek Dolpha Zigglera z Tyler’em Breeze na Survivor Series lecz nie wiadomo czy będzie to singlowa walka czy zostaną włączeni do tradycyjnego Survivor Series Matchu.

» Podczas podcastu “Gorilla Position” Rey Mysterio zdradził, że rozstał się z WWE na dobrych warunkach i jeżeli federacja McMahonów przedstawi mu dobrą ofertę to zdecyduje się na powrót.

» Dzisiejsze Monday Night RAW odbędzie się na arenie Pepsi Center w Denver, Colorado. Tej nocy WWE skupi się na następujących punktach:

  • Kiedy zobaczymy starcie Roman Reigns’a z Sethem Rollinsem o pas WWE World Heavyweight?
  • Kto odważy się przeciwstawić The Wyatt Family?
  • Czy MexAmerica dalej będzie dominować na RAW?
  • Co zrobi Natalya po ostatnim ataku Teamu B.A.D.?
  • Czy Tyler Breeze ponownie zaatakuje Dolpha Zigglera?

Ponadto na RAW powinniśmy zobaczyć walkę Natalyi z Sashą Banks oraz pierwszy pojedynek Tyler’a Breeze’a.

» Podczas podcastu Steve’a Austina z Rybackiem, ten drugi stwierdził, że dałby radę zastąpić Johna Cene jako czołowy face.  The Big Guy dodał jeszcze, że nigdy nie będzie taki jak Cena ale mógłby podnosić sprzedaż biletów na każdą gale.

» Brian Kendrick w jednym z wywiadów powiedział, że chciałby jeszcze w tym roku powrócić do NXT.

» W piątek 6 listopada na arenie O2 w Anglii będzie można zadać pytania trzem gwiazdom WWE za jedyne 99 funtów. Wydarzenie poprowadzi Eden a na pytania odpowiadać będą NXT Champion Finn Balor, Divas Champion Charlotte oraz Becky Lynch.

» WWE i Alberto Del Rio podpisali kontrakt kilka tygodni przed Hell in a Cell ale wiedziało o tym zaledwie kilka osób z zaplecza, dzięki czemu ta informacja nie wyciekła do internetu. Mimo to wiele osób domyślało się, że Del Rio powróci do federacji lecz stawiali na jego powrót w okolicach WrestleManii 32.

» W sobotę stłuczkę samochodową miał Jerry Lawler ale nie odniósł żadnych obrażeń. Jeżeli chodzi o jego dziewczynę z którą podróżował to doznała urazu kolana i głowy.

» Według F4Wonlene.com najlepiej sprzedawały się stroje Halloween takich gwiazd jak: The Bella Twins, John Cena, Bayley oraz Finn Balor.

» Nadal nie wiadomo czy podczas dzisiejszego RAW powróci Xavier Woods. Zawodnik w ten weekend nie pracował jeszcze z resztą ekipy podczas Live Eventów.

» Rob Van Dam podczas ostatniego Q&A został zapytany o powrót na WrestleManie 32 na co odpowiedział, że raczej go nie ujrzymy, ponieważ sezon przez WM jest najgorszy w podróży ze względu na pogodę. RVD powiedział jeszcze, że raczej zobaczymy go w sezonie letnim.