Dolph Ziggler komentuje walkę z Kofim Kingstonem, Kim jest WWE Superstar of the Week?, Dana Brooke ostrzega Sarah Logan

» WWE Superstar Dolph Ziggler za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zbliżającego się steel cage matchu z WWE Championem Kofim Kingstonem, do którego dojdzie na PPV Stomping Grounds. Z pewnością będzie to jedna z ciekawszych walk jutrzejszego wieczoru, gdyż ta dwójka rywalizuje w ringu WWE od wielu lat i za każdym razem udowadniają nam swoje doskonałe umiejętności.

„Kradnę show przez lata YEAH BUT, jesteśmy chorzy DZ DZ YEAH BUT DZ odchodzi, gdy DZ wraca YEAH BUT”.

» WWE nazwało Ricocheta „Superstar of the Week”, ponieważ na RAW został zwycięzcą Fatal Five Way Matchu o miano pretendenta do WWE United States Championship. Jak wiadomo udział w konfrontacji oprócz zwycięzcy wzięli: The Miz, Cesaro, Braun Strowman oraz Bobby Lashley. Tak więc w najbliższą niedzielę na PPV Stomping Grounds, Samoa Joe zmierzy się z Ricochetem o US Championship.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo, Dana Brooke wypowiedziała się na temat konfrontacji z Sarah Logan, która miała miejsce podczas ostatniego odcinka WWE Main Event:

„Nie, nie. Nie przegrałam. Nie straciłam nic. Sarah Logan uciekła się do taniego oszustwa i zwycięstwa. Raz mnie dostała w swoje ręce, ale to się już nie powtórzy. Wewnątrz mnie rozpalił się ogień, a Sarah Logan zostanie od niego oparzona”.