Dobre wieści w sprawie zdrowia Drew McIntyre’a, Rich Swann wściekły z powodu braku rezerwacji, Goldust oraz AOP chcą walki z The Bar

» WWE NXT Superstar Drew McIntyre w tym tygodniu powrócił do treningu w WWE Performance Center – tak podaje strona PWInsider.com. W listopadzie Drew doznał groźnej kontuzji bicepsa przez co musiał poddać się długiej rehabilitacji, jednak wszystko wskazuje na to, że powróci na ring w przyszłym miesiącu:

» Były WWE Cruiserweight Champion Rich Swann za pośrednictwem Twittera wyraził swoje sfrustrowanie tym, że nie jest w stanie uzyskać rezerwacji od niezależnych federacji przez co nawiązał do wrestlera CZW Nicka Gage’a, który został skazany na pięć lat więzienia w 2010 roku za napad na bank. To doprowadziło do wywiany słownej z Nickiem:

W połowie grudnia Rich został oskarżony o uwięzienie oraz porwanie swojej żony Vannarah Riggs, która pracuje w Impact Wrestling jako Su Yung. Na szczęście małżeństwo szybko się pogodziło i nikt nie był w stanie udowodnić winy byłego mistrza Cruiserweight, a mimo to został zwolniony przez WWE.

» WWE Hall of Famer Paul Ellering oraz Goldust to kolejne gwiazdy, które postanowiły odpowiedzieć na Open Challenge Sheamusa dotyczący WrestleManii 34 i RAW Tag Team Championship Matchu: