Dlaczego WWE zmienia ringname’y swoich gwiazd?, Co tak naprawdę stało się podczas walki o Mistrzostwo Kobiet RAW?, Vince McMahon nie jest wielkim fanem Andrade i Aleistera Blacka

»  WWE często zmienia ringname’y swoim gwiazdom, kiedy przenosi się ich do głównego rosteru. Jest ku temu powód i jest to kolejna ciekawa historia Vince’a McMahona. Federacja skróciła między innymi imiona Ruseva i Cesaro. Dave Meltzer zauważył w Wrestling Observer Radio, że to dzięki rozmowie z Vince’em McMahonem. Wynikało to z tego, że nienawidził własnego imienia. Vince McMahon nienawidzi nazywać się „Junior”. Dlatego właśnie usuwa „Jr” z imienia wszystkich. Angel Garza był wcześniej Garza Jr, a Rey Mysterio porzucił swojego Jr, przychodząc do firmy Vince’a McMahona. Sam Vince McMahon jest juniorem i tak go nazywano przez dziesięciolecia. Nienawidzi tego imienia, więc zawsze je wykreśla z nazw wrestlerów.  Zauważono również, że Vince McMahon postanowił skrócić imiona Ruseva i Cesaro. Nie chciał, aby fani zaczęli nazywać ich Alex lub Tony.

[Vince powiedział] „Jeśli nazwiemy go Aleksandrem Rusevem, ludzie zaczną nazywać go Alexem, a Alex nie jest dobrym imieniem dla heela”. To jest prawdziwy powód, dlaczego skrócili imię. To samo stało się z Cesaro. Powodem, dla którego porzucili [imię] Antonio Cesaro, było to, że Vince powiedział, że ludzie zaczną nazywać go Tony, a Tony nie jest imieniem heela.

» Asuka obroniła swój tytuł, ale nie obyło się bez kontrowersji. Wydawałoby się, że Mickie James została kontuzjowana, ale tak się nie stało. Bryan Alvarez zauważył w Wrestling Observer Live, że sędzia powinien liczyć się z bliskim upadkiem, kiedy Mickie James przewróciła Asukę. James została wtedy uwięziona w Asuka Lock. Sędzia nie liczył próby pinfall, ale zamiast tego ogłosił koniec pojedynku. Następnie ogłoszono, że Mickie James „nie jest już w stanie kontynuować”.

Jak się okazało, sędzia schrzanił sprawę. Nie mam wielu szczegółów. Trzy różne osoby powiedziały mi, że sędzia schrzanił sprawę.

Przypuszcza się, że sędzia uważał, że Mickie James była kontuzjowana, ale tak nie było. Podczas walk panuje zasada „bezpieczeństwo przede wszystkim”. Będziemy musieli się przekonać, czy Mickie James dostanie kolejną szansę na tytuł RAW Women’s Title. Zelina Vega wyszła bezpośrednio po tej walce i rozpoczęła feud z Cesarzową Jutra, który prawdopodobnie doprowadzi do ich pojedynku na Clash Of Champions.

»  WWE wprowadziło w tym tygodniu duże zmiany w składzie RAW. Wygląda na to, że oddzielili Zelinę Vegę od jej klientów i teraz jest sama. To może nie być dobrym rozwiązaniem dla Andrade. Podczas Wrestling Observer Radio Dave Meltzer powiedział, że Aleister Black i Andrade to dwaj faceci, którym Vince McMahon może nie dać pushu. Byli wielcy w oczach Paula Heymana, ale to nie przełożyło się, kiedy Heyman został usunięty z roli dyrektora wykonawczego.

Aleister Black i Andrade to dwaj faceci, którzy naprawdę będą mieli kłopoty, ponieważ Vince nie widzi w nich zbyt wiele w porównaniu z tym, co widział w nich Heyman.

Zauważono, że pozorny podział Zeliny Vegi z Angelem Garzą i Andrade może najprawdopodobniej zepchnąć Andrade w dół hierarchii. Będziemy musieli zobaczyć, co stanie się z nim później, ale teraz może to nie być najlepszy czas dla El Idolo. Vince McMahon podobno widzi Angela Garzę jako następnego Eddiego Guerrero. Jest mało prawdopodobne, że przegra w walce z Andrade, kiedy ta drużyna w końcu imploduje.