Dlaczego wrestlerzy zarabiają więcej niż wrestlerki?, Big Cass negatywnie na temat wpisów Enzo Amore, Su Yung dołączy do Impact Wrestling

» Była wizażystka WWE, Stella Kae za pośrednictwem Twittera zwróciła się do federacji w sprawie nierównego wynagrodzenia jakie otrzymują kobiety:

”Kiedy ludzie stają się bardziej otwarci na społeczeństwo zastanawiam się, czy WWE kiedykolwiek zdecyduje się na wyrównanie płac dla kobiet, które ryzykują życiem i ciałem tak samo jak mężczyźni”.

Kae także zauważyła, że najlepiej opłacaną kobietą w WWE jest Nikki Bella, która w ciągu roku jest w stanie zarobić 400 000$, natomiast najlepszy wrestler wyciągnie nawet 12 milionów dolarów. W przeszłości Stella była makijażystką w America’s Next Top Model, The Apprentice, Braxton Family Values oraz Late Night with Jimmy Fallon.

» WWE Superstar Big Cass wypowiedział się na temat słów jakie padły z ust Enzo Amore oraz na jego profilu społecznościowym:

”Myślę, że to co powiedział na Twitterze było zupełnie bezklasowe. Enzo potrafi mówić wszystko co chce, ale tylko na Twitterze. Chce się wyśmiewać ze mnie z powodu uraz? On myśli, że może wszystko i wydaje mu się iż jest twardym facetem, ale trochę przesadził, ponieważ pokazał mi swoją podłość mimo iż przez długi czas mógł liczyć na wsparcie z mojej strony nawet w momencie, kiedy nabawił się kontuzji stopy”.

» Portal internetowy Squared Circle Sirens informuje o tym, że Su Yung (Vannarah Riggs) wkrótce pojawi się na tapingach Impact TV i najprawdopodobniej rozpocznie swoją przygodę z federacją Impact Wrestling. Yung po raz ostatni pojawiła się w Impact na gali One Night Only: Knockouts Knockdown w 2015 roku, gdzie jej rywalką była Taryn Terrell. W zeszłym miesiącu Yung pojawiła się w wiadomościach ze względu na incydent z udziałem jej mężem Richem Swannem, który aktualnie jest zawieszony w WWE.