Dlaczego Shinsuke Nakamura odszedł z NJPW?, Simon Gotch powróci do WWE?, Kontuzja gwiazdy WWE NXT

» Pretendent do WWE United States Championship, Shinsuke Nakamura wypowiedział się na temat opuszczenia New Japan Pro Wrestling oraz dołączenia do WWE:

”Myślałem, że w Japonii zdobyłem wszystko, co było możliwe. Więc w 2015 roku zdecydowałem się spróbować czegoś nowego i wtedy pomyślałem, że potrzebuję tego. W tym czasie zadzwonił do mnie przyjaciel, który pracuje w WWE i poinformował mnie o zainteresowaniu ze strony oficjeli wyżej wspomnianej federacji, więc doszedłem do wniosku iż jest, to odpowiedni moment na kolejne wyzwanie. Nie przyglądałem się temu, co się dzieje w WWE, ale znałem wiele nazwisk takich jak Andre The Giant oraz Hulk Hogan, ponieważ walczyli w Japonii. Kiedy byłem dzieckiem, to miałem problem z oglądaniem tygodniówek WWE, które były dostępne w sklepach na kasetach wideo,, ale z braku pieniędzy ich nie kupowałem”. Nie skupiałem się na tym w jaki sposób funkcjonuje firma WWE przed podpisaniem z nimi kontraktu”.

» Były WWE Superstar Simon Gotch udzielił wywiadu dla WSVN-TV Entertainment, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu do WWE:

”Powiem tak, w przeciwieństwie do innych osób, które niedawno zostały zwolnione, dobrze mi się powodziło i czekałem na moje przyszłe przedsięwzięcia. Oczywiście drzwi w WWE są zawsze otwarte niemalże dla każdego. Chodzi o to, że nie chciałbym teraz tam powrócić i robić tego samego, przez co mógłbym być nieszczęśliwy – to chyba logiczne. Mogę pracować w biurze i być nieszczęśliwym facetem, ale ja potrzebuję występów na ringu, ponieważ uszczęśliwia mnie to, lubię to robić i sprawia mi to wiele radości. Więc, gdybym mógł powrócić do WWE, to chciałbym pracować z facetami, z którymi sam chcę pracować i mieć mecze, które sam chcę mieć”.

» Portal PWInsider informuje, że Oney Lorcan nabawił się urazu podczas intensywnego pojedynku, który miał miejsce podczas NXT TakeOver w Chicago. Wrestler ma złamaną kość jarzmową/orbitalną przez, co będzie musiał poddać się operacji w najbliższym czasie. Na obecną chwilę nie znamy więcej szczegółów w tej sprawie, jednak wiemy, iż czekać go będzie dłuższa przerwa od występów na ringu.

W przeszłości Lorcan występował na scenie niezależnej dla takich federacji, jak: CZW, Evolve oraz PWG. Od momentu debiutu w NXT nie był on wiodącą postacią, aż do momentu połączenia sił z Dannym Burchem.