Dlaczego Seth Rollins zastąpił Nakamurę?, John Cena vs Sabu Lumberjack match, Chris Jericho wspomina walkę z Hoganem, Brooke Adams w serialu

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o starciu Setha Rollinsa z mistrzem WWE Jinderem Mahalem podczas ostatniego live eventu WWE w Vancouver. Seth zastąpił w tym starciu Shinsuke Nakamurę, który nie mógł się pojawić w Vancouver z powodu problemów z przekroczeniem granicy w Kanadzie.

» Na oficjalnym kanale federacji World Wrestling Entertainment na YouTubie pojawił się krótki materiał wideo z Extreme Rules Lumberjack matchu, w którym to Johna Ceny zmierzył się z Sabu podczas gali Vengeance w 2006 roku:

» Chris Jericho za pośrednictwem Twittera opublikował wpis przypominający o swoim niezapomnianym pojedynku z Hulkiem Hoganem, do którego doszło w 2002 roku na SmackDown. Warto także dodać, że był to powrót Hogana do ringu i zdobył Undisputed Championship:

» Była TNA Knockout Brooke Adams oraz jej narzeczony Weston Wayne Piper pojawią się w nowym sezonie serialu Rattled, którego premiera nastąpi 11 lipca i będzie można go oglądać na TLC: