Dlaczego Sami Zayn przestał pełnić rolę aktywnego wrestlera?, Uczestnicy Elimination Chamber, Gauntlet Match na Super ShowDown

» Zdaniem Dave’a Meltzera, Sami Zayn pracuje obecnie jako manager Shinsuke Nakamury i Cesaro z powodu decyzji Creative Teamu, a nie kontuzji. Początkowo sądzono, że taka rola związana jest z problemami z barkiem u Kanadyjczyka, jednak widocznie nie jest to prawda. Co prawda, Zayn miał kontuzję barku, ale został już dopuszczony do akcji przez lekarzy WWE. Wszystko zależy teraz od Creative Teamu, które na razie stawia na Zayna jako managera.

» Wszystko wskazuje na to, że na Elimination Chamber odbędzie się tradycyjny Elimination Chamber Match o miano pretendenta do tytułu Universal. Pojawiła się już nawet lokalna reklama w której widnieją zawodnicy owego matchu. Są to Roman Reigns, King Corbin, Robert Roode, Shinsuke Nakamura, Daniel Bryan oraz WWE Intercontinental Champion Braun Strowman.

» Oficjalnie, WWE dodało natomiast kolejną walkę na Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. To Gauntlet Match o specjalną nagrodę jaką będzie Tuwaiq Trophy. Zapowiedziani uczestnicy: Andrade, Bobby Lashley, Rusev, AJ Styles, Erick Rowan, R-Truth.