Dlaczego Roman Reigns nie został Universal Championem?, Znamy powód nieobecności The SAniTY w TV, Gwiazdy Indy nie dla WWE?

» Bryan Alvarez z Wrestling Observer wypowiedział się na temat tego, dlaczego Roman Reigns nie został nowym mistrzem WWE Universal:

”Vince McMahon miał roczny plan, w którym Brock Lesnar pokonuje każdego po wykonaniu jednego F5, ale na WrestleManii zmierzył się z Romanem Reignsem, gdzie byliśmy świadkami ciekawych wydarzeń. Tej samej nocy Roman został bardzo wygwizdany przez fanów, co skłoniło Vince’a do zmiany swoich planów. Prezes postanowił, że Lesnar zachowa swój tytuł mistrzowski, a Roman Reigns przez fanów będzie musiał obyć się smakiem i oto główny powód, przez który nie został mistrzem”.

» Członkowie The SAniTY wciąż nie zadebiutowali w głównym rosterze na SmackDown Live mimo iż w trakcie Superstar Shake-Up zostali przeniesieni z NXT. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił możliwy powód nieobecności wrestlerów w telewizji:

”Nie wiem, co można z nimi zrobić. Mam na myśli to, że taki Killian jest całkiem niezłym wrestlerem na poziomie NXT. Martwię się o jego występy w głównym rosterze, podobnie sytuacja ma się, co do Erica Younga oraz Alexandera Wolfa. Nie chodzi o to, czy ktoś z nich jest dobry, czy słaby. Po prostu nie wiem, czy Vince zauważył w nich jakiś większy potencjał. Gdyby mu się spodobali, to z pewnością oglądalibyśmy ich jako gwiazdy z największym pushem”.

» Chelsea Green podczas wywiadu udzielonego dla Women’s Pro Wrestling Weekly potwierdziła, że zarówno ona, jak i Britt Baker oraz Santana Garrett nie ma kontaktu z przedstawicielami WWE od pewnego czasu. Warto zauważyć, że w tym roku odbędzie się druga odsłona turnieju Mae Young Classic, natomiast oficjele WWE zaczęli kontaktować się z gwiazdami sceny niezależnej.