Dlaczego Paige nie zostanie zwolniona przez WWE?, Ryback na temat chęci walki z Brockiem Lesnarem, Bruno Sammartino na temat swojego dziedzictwa

» Ostatnio wokół byłej mistrzyni Divas WWE Paige pojawiło się sporo kontrowersji dotyczących kolejnego zawieszenie wynikającego z powodu naruszenia polityki Wellness. Paige również ma spore problemy wynikające z pewnych problemów zdrowotnych przez, które będzie musiała poddać się operacji naprawy szyji. Z kilku źródeł wynika, że gdyby jej uraz nie był na tyle poważny, to już dawno zostałaby zwolniona z WWE.

» Były wrestler WWE Ryback udzielił wywiadu dla Busted Open, w którym wypowiedział się na temat swojego doświadczenia jakie zyskał w WWE, o odejściu z firmy oraz na temat CM Punka i jego debiutu w UFC:

* Ryback ujawnił szczegóły niekonwencjonalnego rozwiązania jakie zaproponował mu prezes WWE Vince McMahon, po tym jak Big Guy mu oświadczył, że chciałby zmierzyć się z Brockiem Lesnarem na WrestleManii.

”Miałem ciekawy pomysł, więc poszedłem z nim do prezesa WWE. Zapytałem o możliwość stoczenia walki z Brockiem Lesnarem na WrestleManii. Powiedziałem mu, że powinien lepiej podbudować moją postać, a dzięki temu będziemy w stanie pobić wszystkie rekordy dotyczące sprzedaży biletów. Niestety Vince stracił kontrolę nad sobą i nie zgodził się na mój pomysł”.

Kliknij tutaj, aby przejść do całego wywiadu.

» WWE Hall of Famer Bruno Sammartino pojawił się w najnowszym wydaniu ”Legends with JBL”, w którym wypowiedział się na temat swojego dziedzictwa: