Dlaczego nie doszło do walki Ambrose’a z Jax?, Samoa Joe na temat odejścia Deana z WWE, Z kim zmierzy się Asuka na WrestleManii 35?

» 22 lutego w Jonesboro miało dojść do starcia z udziałem Nia Jax oraz Deana Ambrose’a podczas live eventu organizowanego przez WWE. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że idea tworzenia intergender matchów jest wciąż priorytetem oficjeli WWE na każdym spotkaniu zarządu. Pierwotny plan na zorganizowanie takiej konfrontacji został zmieniony tylko ze względu na nowy kierunek twórczy jaki podjęty został względem byłego mistrza WWE.

» WWE Superstar Samoa Joe w rozmowie dla The Tacoma News Tribune wypowiedział się na temat Deana Ambrose oraz jego odejścia z WWE:

„Dean jest fantastycznym wykonawcą i nie ma co do tego wątpliwości. Dean jest typem kota, który chce robić wszystko, chce angażować się w to, co może. Jeśli faktycznie on odejdzie z WWE, to z pewnością dostanie pozytywnego kopniaka i myślę, że ktoś wejdzie w jego miejsce, ponieważ w WWE mamy tak wielu utalentowanych facetów. Dean jest osobą zapatrzoną na konkretny cel, a kiedy go osiągnie, to próbuje zrobić kolejny krok, który da mu więcej mocy”.

» W ostatnim czasie mamy mniej powodów do oglądania Asuki w telewizji o czym poinformował profil Wrestle Votes. Podobno oficjele WWE nie mają żadnej godnej przeciwniczki dla Asuki i nie wiadomo, z kim zmierzy się na WrestleManii 35:

„Dostaliśmy mnóstwo pytań na temat Asuki. O ile mi wiadomo, mają jakiś plan dla niej na Manii. WWE nie chce nadmiernego skakania przez WrestleManią pozostawiając Lanę oraz Vegę dostępne przed Elimination Chamber. To z pewnością nie jest pojedynek, którego szuka WWE na PPV”.

Tak więc z pewnością będziemy musieli poczekać do niedzielnej gali Elimination Chamber, gdzie poznamy kolejną rywalkę wrestlerki z Japonii i najprawdopodobniej będzie, to ktoś z Women’s Tag Team Title Elimination Chamber Matchu.