Dlaczego John Cena wystąpi na Survivor Series?, James Ellsworth odejdzie z WWE?, Gwiazdy piłki nożnej na SmackDown, Drobny uraz Abyssa

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment bardzo mocno naciskali na występ Johna Ceny podczas gali Survivor Series ze względu na fatalne wyniki oglądalności RAW oraz SmackDown. Sam zawodnik w ostatecznym rozrachunku zgodził się na propozycję WWE i nie wiadomo, czy będzie on pojawiał się na kilku tygodniówkach po najbliższej gali PPV, czy od razu wróci do nagrywania filmów odsuwając wrestling na dalszy plan. Cieszycie się z powrotu Johna do WWE?

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że wydarzenia jakie miały miejsce podczas ostatniego odcinka SmackDown Live z udziałem Jamesa Ellswortha mogą być jednocześnie pożegnaniem zawodnika z federacją, ponieważ jego kontrakt był ważny przez rok i jakiś czas temu wygasnął. Tak więc nie wiadomo jak potoczą się losy Jamesa Ellswortha. Chcielibyście, aby James pozostał w WWE?

» Podczas ostatniego eventu SmackDown w Manchesterze na zapleczu pojawił się piłkarz Manchester United, Michael Carrick oraz były zawodnik tej drużyny, czyli Darren Fletcher. Panowie spotkali się z gwiazdami WWE i zrobili sobie z nimi zdjęcia:

» Portal Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że Abyss podczas walki z Grado na gali Bound For Glory nie był w stu procentach zdrowy, po tym jak jakiś czas temu zmagał się z problemem z kolanem i zdecydował się na przedwczesny powrót do ringu co w dużym stopniu ograniczyło jego możliwości.