Dlaczego Jason Jordan nie powrócił do tv?, WWE wprowadzi nowe mistrzostwa, Brian Cage opowiada o współpracy z Bobbym Lashleyem

» Jak się okazało Jason Jordan wciąż jest niezdolny do pracy na ringu WWE. Mike Johnson w nowej odsłonie PWInsider Elite Audio stwierdził, że Jordan przechodzi rehabilitację i dlatego nie został sprowadzony z powrotem do telewizji WWE. W poprzednich raportach mówiono, iż oficjele WWE nie mają żadnego planu na niego, co okazało się być kłamstwem.

» Oficjele federacji World Wrestling Entertainment mają w planach wprowadzenie kilku nowych tytułów mistrzowskich. Belt Fan Dan twierdzi, że niektóre z nich są już gotowe do zaprezentowania. Podobno tytuły tag teamowe mają zostać zaprezentowane w trakcie live eventu WWE 205. Dan dodał, iż United Kingdom Tag Team Championship oraz United Kingdom Women’s Championship są niemalże ukończone.

» X-Division Champion Brian Cage udzielił wywiadu dla The Sports Daily, w którym wypowiedział się na temat zwycięstwa w konfrontacji z Bobbym Lashleyem w jego ostatnim pojedynku:

”To był dla mnie wielki zaszczyt. Nasza konfrontacja naprawdę mi się podobała. Szkoda, że nie mieliśmy więcej okazji do wspólnych występów na ringu Impact Wrestling. 0n jest świetnym wrestlerem, niestety nasze gabaryty nie pozwoliły nam na pokazanie się przez dłuższy czas w ringu na Pay-Per-View. Gratuluje mu wygranej z Romanem Reignsem, która miała miejsce jakiś czas temu. Niestety szkoda, że po raz szesnasty przyjdzie nam oglądać walkę Reignsa z Brockiem Lesnarem”.