Debiuty 10 obecnych największych gwiazd WWE

#10 Zack Ryder (2005)

Zack Ryder pojawiał się sporadycznie w telewizji WWE przez ostatnie 11 lat, ale jego współpraca z firmą zacząła się w roku 2005, kiedy rywalizował jako Brett Matthews w meczu z Mattem Morganem. Ryder ledwo mógł zaatakować i został pokonany po zaledwie 78 sekundach, kiedy Morgan wbił go w matę po Vertical Suplex.

#9 Dolph Ziggler (2005)

Początek kariery Dolpha Ziggler w WWE jest najlepiej zapamiętany z czasu jego teamu w The Spirit Squad, jego pierwsze wystąpienie w  telewizji odbyło się kiedy został pokazany jako nosiciel kijów golfowych dla kochającego golfa Kerwina White’a (lepiej znanego jako Chavo Guerrero). Poźniej Ziggler, połączył siły z zespołem White w swoim debiucie, aby pokonać Sheltona Benjamina i Matta Strikera w Sunday Night Heat w październiku 2005 roku.

#8 Kofi Kingston (2008)

Kofi Kingston jest jednym z najbardziej uzdolnionych mistrzów swojego pokolenia, ale kochający zabawę członek New Day, którego widzimy teraz w telewizji WWE, bardzo różni się od postaci, którą pierwotnie portretował, kiedy zadebiutował. Wprowadzony jako pierwsza jamajska gwiazda WWE, Kofi pokonał nieznanego Davida Owena w przekonujący sposób na odcinku ECW w styczniu 2008 roku.

#7 Nikki Bella (2008)

Fani WWE po raz pierwszy zobaczyli Brie Bellę w telewizji, gdy zadebiutowała na SmackDown w sierpniu 2008 roku i natychmiast zaczęła walczyć z Victorią oraz z Natalyą. Dziesięć tygodni po rywalizacji wyglądało na to, że “Brie” pokonała Victorię w pojedynku, ale okazało się, że Brie miała siostrę bliźniaczkę, Nikki, która pomagała jej wygrywać mecze.
Po 10 tygodniach Nikki zadebiutowała na ringu, gdy połączyła siły ze swoim bliźniaczką, aby pokonać swoich dwie rywalki w meczu tag teamowym.

#6 Sheamus (2009)

Sheamus dołączył do WWE w 2009 roku jako członek ekipy ECW, spędził cztery miesiące z firmą, zanim przeniósł się do Raw i szybko wygrał WWE Championship. Szybki awans Irlandczyka na szczyt WWE rozpoczął się w czerwcu tego samego roku, kiedy pokonał Olivera Johna w meczu squashowym na ECW, zamykając jego zwycięstwo irlandzką klątwą przy użyciu Brogue Kicka – jego finałowego ataku używanego do dziś.

#5 Bray Wyatt (2010)

Postać Braya Wyatta zadebiutowała w głównym rosterze na SummerSlam 2013, pokonując Kane’a w meczu “Ring of Fire”, ale Wyatt pojawił się po raz pierwszy w telewizji WWE trzy lata wcześniej. W lipcu 2010 r. zawodnik znany wcześniej jako Husky Harris miał zupełnie inny wygląd, gdy po raz pierwszy wystąpił w telewizji, gdzie w szybkiej porażce z Markiem Henrym w odcinku Superstars. W ciągu trzech miesięcy gwiazda NXT Season 2 walczyła z Randym Ortonem i Johnem Ceną na Raw i stała się częścią The Nexus.

#4 Jinder Mahal (2011)

Po ponad roku towarzyszący The Great Khali na ringu, Jinder Mahal zadebiutował w WWE, pokonując Yoshi Tatsu w stosunkowo krótkim meczu na SmackDown w czerwcu 2011 roku.
Człowiek, którego teraz znamy jako “Współczesny Maharajah” użył Full Nelson Slam – niezbyt różniącego się od Khallasa, którego teraz używa.

#3 Fandango (2011)

Niestety, członek Fashion Police nie do końca sprostał olbrzymim oczekiwaniom WWE, gdy zaszokował świat pokonując legendarnego Chrisa Jericho w podczas jego debiutu jako postać Fandango na WrestleManii 29. Ten mecz nie był jednak pierwszym meczem telewizyjnym Fandango w WWE. Sezon 4 NXT który wygrał, jego debiut odbył się w sierpniu 2011 roku, kiedy rywalizując jako Johnny Curtis został zniszczony przez Marka Henry’ego w odcinku SmackDown.

#2 The Shield (2012)

W rzadkim nie tytułowym meczu TLC, Seth Rollins, Roman Reigns i Dean Ambrose pokazali dokładnie, dlaczego są przyszłością WWE pokonując Rybacka, Daniela Bryana i Kane’a w sześcioosobowej bitwie, która była warta objęcia tego show. Podczas, gdy po raz pierwszy fani widzieli, jak Rollins i Reigns walczą w telewizji WWE, Ambrose pojawiał się już w krótkich pojedynkach z Joey’m Mercury, Johnnym Nitro, The Big Show i Val Venis w 2006 i 2007 roku.

#1 Braun Strowman (2015)

Braun Strowman wywarł ogromny wpływ w krótkim czasie jako gwiazda WWE, a wszystko zaczęło się, gdy zainterweniował podczas meczu pomiędzy Bray’em Wyattem & Luke’m Harperem a Romanem Reignsem & Deanem Ambrosem na Raw w sierpniu 2015 roku.